- PROOMAG -

تولید کننده و یا عرضه کننده کالای گرامی برای تبلیغ و ارائه جدیدترین کالاهای خود هم اکنون مجله آنلاینتان را در پروماگ بسازید.

تبلیغ کالا

تولید کننده  و عرضه کننده کالای عزیز ، شما می توانید با ایجاد مجله آنلاین در پروماگ و پرداخت یک هزینه ماهیانه تمام کالاهای جدید خود را در پروماگ تبلیغ کنید.

مجله آنلاین برند

همزمان با ثبت نام در پروماگ و انتخاب پلن مورد نظر ، مجله آنلاین شما با نام برند شما در لیست برندهای سایت قرار خواهد گرفت. تمام کالاهایی که وارد پروماگ می کنید در مجله آنلاین شما به نمایش گذاشته می شود.

کجا بخریم

شما می توانید در زیر هر کالای خود آدرس و مشخصات محل های فروش کالا و عرضه کالای خود را وارد کنید ، تا بازدیدکنندگان سایت براحتی با شما ارتباط برقرار نمایند و محصول و کالای شما را خرید کنند.

تبلیغات بنری سایت

اعضاء پروماگ هر ماه می توانند بصورت رایگان برای مدت یکروز از بنرهای تبلیغاتی داخل سایت برای تبلیغ برند و کالای خود استفاده کنند.

فروشنده محترم شما می توانید با ساخت مجله آنلاین در پروماگ کالاهای خود را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار دهید هم اکنون مجله آنلاین خود را در پروماگ بسازید.

تبلیغ فروشگاه

پس از ایجاد پروفایل و ثبت اطلاعات فروشگاه خود در زیر کالاهایی که در سایت موجود هستند و شما هم در فروشگاهتان دارید ، اطلاعات شما به لیست کجا بخریم آن کالا افزوده می شود .

فروشگاه مجازی

پس از درج اطلاعات فروشگاه در زیر کالاها بازدیدکنندگان با ورود به صفحه اختصاصی شما محصولات موجود شما را مشاهده می کنند و براحتی می توانند جهت خرید محصول با شما ارتباط بر قرار نمایند.

ما می خواهیم کسب و کار شما را متحول کنیم