جدیدترین سیستم ارنجر یاماها جینوس

به دنیای جدید سیستم ارنجر دیجیتال یاماها جنیوس خوش آمدید. جینوس یک تجربه جدید در دنیایی استودیوهای ضبط صدا و تولید صدا است. اگر شما در زمینه موسیقی و صدا فعالیت دارید جینوس یک سیستم الهام بخش با کارایی بالا همراه شما خواهد بود.

بهترین کیفیت صدا در یک سیستم دیجیتال ارنجر صدا

با استفاده از تکنولوژی بالای یاماها بکار رفته در این ارنجر کیفیت صداها فراتر از هر سیستم ارنجر دیگر است وضوح صدای بالا و زیبای پیانو CFX صدای زیبای lush Kino Strings و  یا صدای  punchy Revo!Drums فاقد مورد مشابه در دنیایی ارنجرها است.

تکنولوژی AEM

(Articulation Element Modeling)

این تکنولوژی ویژگی ها و صداهای سازهای موسیقی را بصورت واقعی شبیه سازی میکند. در این تکنولوژی نوازنده می تواند صداهای سازهای موسیقی را بصورت سمپل وارد ارنجر کند و سپس صدای اصلی بصورت کامل ، صحیح و واقعی توسط جینوس ایجاد می شود.

 

صدای پیانوی حرفه ای

برای اولین بار یاماها در سیستم ارنجرهای خود یاماها جینوس را مجهز به صدای پیانو C7 بصورت صدای کاملاً واقعی نموده که هماهنگ با سبک های پاپ / راک / جاز و دیگر سبک ها است.

محتوا

اینکه شما یک سازنده موزیک هستید و یا یک نوازنده موزیک به طیف وسیعی از صداها و ریتم ها و الگوها نیاز دارید جینوس دارای 1710 صدا 550 پترن و 216 آرپژ می باشد که می تواند کمک بسیار زیادی در کیفیت موسیقی به سازنده و یا نوازنده موزیک کند .

 

موسیقی خود را گسترش دهید

شما می توانید همیشه محتوای داخلی جینوس خود را با ایجاد و نصب بسته های سفارشی و یا قابل خرید بطور مرتب گسترش دهید. افزایش صدا و ریتم در جینوس تقریباً نامحدود است.

نرم افزار YEM طراحی شده توسط یاماها مدیریت گسترش محتوای جینوس را براحتی برای شما انجام می دهد.

حافظه داخلی جینوس 1.8 گیگابایت است که براحتی میتواند خواندن / نوشتن اطلاعات را با سرعت بالا انجام دهد.

 جینوس دارای سه پورت USB جهت اتصال حافظه فلش جانبی و تجهیزات است که یکی از این پورت ها در زیر جینوس و یکی در پشت و  یکی در پنل کاربری تعبیه شده است.

 

ضبط صدا در جینوس

سیستم ضبط صدا با فرمت استاندارد WAV و یا MIDI با قابلیت ضبط سریع با عملکرد بالا دردسترس است ضبط مالتی 16 تراک همزمان با فرمت MIDI ضبط صدا درحافظه داخلی دستگاه یا فلش مموری متصل به ارنجر پس از اطمینان از کیفیت مطلوب آن براحتی امکان پذیر است.

خروجی دیجیتال S/PDIF می تواند جینوس را براحتی به تمام تجهیزات استودیو و یا سینما خانواده بدون افت کیفیت صدا متصل نمایید.

 

خروجی با کیفیت فوق العاده بالا

خروجی صوتی جینوس به طور کامل دوباره طراحی شده است تا بتواند از طریق صفحه کیبورد کیفیت صدای حرفه ای ارائه دهد.

مدار خروجی صدا

مبدل جدید 32 بیتی دیجیتال (DAC) صدای تعریف شده با کیفیت بالا را در محدوده فرکانسی گسترده ای فراهم می کند این مبدل همیشه این اطمینان را ایجاد میکند که صدا با کیفیت بالا ایجاد شود.

خروجی ساب

جینوس دارای چهار خروجی ساب است که میتوانید از آنها جهت انطباق صدا با موقعیت های مختلف استفاده کنید.

 

Post Author: Proomag

Islamkish Masoud

My name is masoud, i would like crate a general magazine for newest products all over the world proomag is new startup for this matter.

Leave a Reply

Your email address will not be published.