مجله پروماگ قصد دارد در این بخش تمام منابع و خدماتی که ممکن است در جهت ساخت زندگیتان موثر باشند را معرفی کند. شما می توانید به راحتی به این منابع و خدمات دسترسی پیدا نموده و از آنها استفاده نمایید. مطمئن هستیم همه شما حداقل به بخشی از این خدمات نیاز دارید و می توانید از طریق این منابع و خدمات براحتی کسب درآمد نمایید.

خدمات هاستینگ و دامنه

نت افزار

شرکت نت افزار در زمینه خدمات هاستینگ و دامنه بسیار خوب هستند من خودم از این شرکت خدمات سایتم را دریافت می کنم. سیستم پشتیبانی و همکاری این شرکت یکی از بهترینهاست.

خدمات آموزش ساخت وب سایت و افزونه های مرتبط به آن

همیار وردپرس یکی از مجموعه های خوب در زمینه آموزش 0 تا 100 طراحی وب سایت هستند این مجموعه با برگزاری کلاسهای مختلف تمام مراحل ایجاد یک وب سایت و یا وبلاگ را آموزش می دهند.

ژاکت فروش کلیه افزونه های مورد نیاز سیستم مدیریت محتوای وردپرس از طریق این سایت شما هم می توانید افزونه مورد نیازتون رو خریداری کنید و یا در صورت داشتن یک افزونه اختصاصی اونو به معرض فروش بزارید.

آموزش های بازاریابی و تولید محتوا

مدیر سبز آموزش بازاریابی نوین جهت رشد سریع و موثر کسب و کارها برای مدیران و استارت آپ ها این سایت با برگزاری دوره های آموزشی و فروش کتاب هر آنچه که یک مدیر برای افزایش فروش و توسعه کسب و کار خود نیاز دارد را آموزش می دهد.

برون سپاری کارها

پونیشا

پونیشا وب سایت برون سپاری انجام کار اگر کاری نیاز دارید که مهارتی در مورد آن ندارید می توانید از طریق این وب سایت با قیمت های مناسب انجام کار مد نظر خود را به متخصص آن واگذار کنید. سیستم پرداخت حق الزحمه در پونیشا پس از انجام کار اطمینان خاطر را برای کارفرما به وجود آورده است.

معرفی سایتهای کاربردی