دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

ساکشن غبغب

ساکشن غبغب چیست و چگونه انجام میشود؟

به چربی ای که در ناحیه غبغب زیاد میشود و باعث به وجود آمدن ظاهر زشت میشود چربی در غبغب میگویند. ممکن است این مشکل، علی رغم رعایت تغذیه و ورزش، از بین نرفته و باعث ایجاد عدم تناسب درصورت شود.

بعضی از افراد زیبایی برایشان مهم است میتوانند برداشتن غبغب را یکی از مهم ترین فاکتور ها در نظر بگیرند که حتما باید با لیپوساکشن غبغب و یا ساکشن غبغب همراه باشد.

 

هدف از عمل ساکشن غبغب

میتوان گفت هدف از این عمل بیرون آوردن و خارج کردن چربی های اضافی جهت زیبا شدن بیماران میباشد و میتوان گفت با عمل جراحی برداشتن غبغب، غبغب خوش فرم تر می شود و زاویه فک بخوبی نمایان میشود

 

نحوه عمل ساکشن غبغب به چه صورت است؟

جراحی ساکشن غبغب میتواند بدون بیهوشی و باانجام بیحسی موضعی انجام شود این عمل بدون ایجاد هر گونه دردی خواهد بود

در این عمل یک برش سه میلیمتری زیر چانه ایجاد میشود، در این صورت چربی های اضافی در غبغب و محل غبغب خارج میشود و از بین میرود.

هزینه ساکشن غبغب و قیمت ساکشن غبغب چقدر میتواند باشد؟

قیمت ساکشن غبغب و یا هزینه آن بسته به وسایل و محل عمل میتواند برای هر شخصی متغیر باشد و با دیگری تفاوت داشته باشد.

آیا اسکار بعد از عمل ساکشن غبغب باقی می ماند؟

در لیپوساکشن غبغب، یک برش 3 میلیمتری در تحتانی چانه داده می شود و از کانولا جهت خروج چربی استفاده می شود لذا اسکار و جای زخم بسیار کوچک خواهد بود. و قابل رؤیت نمیباشد

آیا بعد از عمل بیمار میتواند به فعالیت های سابق خود بازگردد؟

در این عمل نیاز به استراحت طولانی مدت نیست. بعد از عمل ، باید راه برود. بیمار بعد از یک روز می تواند به فعالیت روزمره خود باز گردد.

آیا چربیهای خارج شده، دوباره ممکن است در غبغب ایجاد شود؟

چربیهای خارج شده، هیچگاه برنخواهد گشت ولی ممکن است چربیهای موجود در بدن، اضافه سایز پیدا کنند و بزرگ شوند لذا حتما باید بعد از عمل بیمار ورزش و رژیم غذایی لازمه را رعایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا