دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

تکنولوژیگوشی هوشمند

اپل آیدی چیست و چرا باید اپل ایدی آماده بخریم ؟

اپل ایدی چیست ؟

شما نیاز به یک حساب کاربری امروز برای استفاده از هر سرویس دارید. اگر می خواهید از سرویس ایمیل Google استفاده کنید، باید از قبل حسابی ایجاد کنید. اگر می خواهید یک نظر را در یک وب سایت خاص ارسال کنید، باید یک حساب کاربری را در بیشتر موارد ایجاد کنید. اگر شما می خواهید برای خرید لباس از فروشگاه آنلاین اقدام کنید، شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارید، اپل ایدی هم در واقع یک حساب کاربری برای استفاده از خدمات شرکت اپل است.

اپل به شما یک مسیر مشابه ارائه می دهد. برای استفاده از سرویس های Apple، شما باید یک شناسه اپل برای خودتان ایجاد کنید که به آن اپل آیدی می گویند. پس از ایجاد شناسه اپل، دیگر نیازی به ایجاد یک حساب برای هر یک از خدمات اپل نخواهید داشت.

Apple ID به شما کمک می کند از تمام سرویس های شرکت اپل با یک حساب استفاده کنید. اپل ایدی نیز برای ذخیره سازی آدرس های ایمیل، رمزهای عبور، مخاطبین و جزئیات امنیتی که شما در سرویس های اپل استفاده می کنید، موثر خواهد بود. به عبارت ساده اپل آیدی را می توان یک کلید قدرتمند در دستگاه iOS خود دانست.

نوشته های مشابه

IPads اپل، آیپاد، گوشی های اپل و تقریباً همه تجهیزات اپل از یک سیستم عامل به نام iOS استفاده می کنند، اولین iOS توسط شرکت اپل برای آیفون و آیپد تاچ مورد استفاده قرار گرفت، این سیستم عامل بمنظور از بین بردن نیاز به همگام سازی دستگاه ها از طریق کابل های USB به یک کامپیوتر مورد استفاده قرار گرفت.

شما هنوز هم ممکن است از همگام سازی از طریق USB به یک کامپیوتر استفاده کنید، اما در iOS و سرویس ذخیره سازی اطلاعات ابری iCould اپل با ارائه ابزارهای خاص، دیگر نیاز نیست از این روش های سنتی استفاده کنید.

اپل آی دی بخریم یا بسازیم ؟

Apple-ID

ساخت اپل ایدی بسیار ساده است ، اما نه برای ایرانیان عزیز !

شرکت اپل تحریم های بسیار سختی را برای ایرانیان اعمال کرده که یکی از آن ها محدودیت ساخت اپل ایدی در ایران است و به تازگی نیز محدودیت بیشتری برای ساخت آن اعمال نموده است، که بدین جهت نیاز به داشتن شماره تلفن برای ساخت اپل ایدی می باشد اما نه شماره تلفن ایرانی، بلکه شماره تلفنی که در خارج از کشور فعال باشد و استفاده از شماره مجازی برای ساخت اپل ایدی نیز کاربردی نیست چرا که هم امنیت کمی دارد هم پس از مدتی ممکن است شرکت اپل اکانت شما را مسدود کند. برای حل این مشکل می توانید برای خرید اپل ایدی به وب سایت دکتر اپل ایدی که لینک آن در زیر مشخص شده است مراجعه کنید، بدین جهت روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید اپل ایدی معتبر 

وب سایت دکتر اپل ایدی سال هاست که در این زمینه فعالیت دارد و کیفیت راه بهمراه پشتیبانی دائمی و امنیت به شما با قیمت مناسب عرضه می کند. ما در درجه اول توضیح خواهیم داد که چگونه از اپل ایدی و iCloud با iOS استفاده کنید. (این اطلاعات برای نسخه اصلی iOS 5 توسعه داده شد که در iOS به طور قابل توجهی تغییر کرد. اطلاعات باید یک نقطه شروع خوب برای نسخه های جدیدتر iOS باشد، هرچند برخی از جزئیات ممکن است متفاوت باشد).


پیشنهاد مجله پروماگ جهت مطالعه بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا