فیلم

معرفی بهترین انیمیشن های 2020 که اکران شده و یا قرار است اکران شوند

شروع سال 2020 با یک مهمان ناخوانده همراه شد که بسیاری از برنامه های از پیش تعیین شده را دچار تغییر کرد، شیوع کرونا برنامه بسیاری از اکران فیلم ها را نیز تغییر داده و تاریخ اکران بسیاری دیگر را در هاله ابهام برده که آیا اکران خواهند شد یا خیر ؟ مجله پروماگ در این مقاله تصمیم دارد بهترین انیمیشن های 2020 را معرفی کند، تعدادی از این انیمیشن ها تا کنون اکران شده و بسیاری در برنامه اکران قرار دارند امیدواریم که همچون سال های قبل تماماً اکران شوند تا بتوانیم از تماشای آنها لذت ببریم.

این مقاله در تاریخ 11 دیماه 1399 شب کریسمس سال 2021 ویرایش شده و بخشی از انیمیشن ها که به سال جدید موکول شده اند حذف و لینک سایر انیمیشن هایی که اکران شده اند به مقاله اضافه گردیده است.

معرفی و دانلود شانزده انیمیشن برتر سال 2020

امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 سونیک خارپشت :
6.6/10

1- بهترین انیمیشن های سال 2020 : سونیک خارپشت
Sonic the Hedgehog

کارگردان : جف فاولر

نویسنده : پاتریک کیسی ، جاش میلر

بازیگران : بن شوارتز ، جیمز مارسدن ، جیم کری...

زمان فیلم : 1 ساعت 39 دقیقه

ژانر : کمدی ، اکشن ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 25 بهمن 98

خلاصه داستان فیلم : 

سونیک خارپشت که بسیاری از والدین کودکان امروز با بازی های کامپیوتری سگا نسل اول این انیمیشن و کارتون های سونیک خاطرات زیادی دارند، اینبار نیز قرار است سونیک بامزه با داستانی جدید و در قالب یک انیمیشن جذاب شما و کودکان تان را مجذوب خود کند، انیمیشن سونیک به کارگردانی جف فاولر و صدا پیشگانی چون بن شوارز و بازی بسیار زیبای جیم کری در تاریخ 14 فوریه 2020 به روی پرده سینماها رفته است. سونیک خارپشت به همراه دوست جدیدش تام در این انیمیشن باید با یک دکتر شرور و شیطان صفت به نام روبوتنیک (جیم کری) مبارزه کنند و دنیا را از شر برنامه های روبوتنیک نجات دهند ... انیمیشن سونیک خار پشت رتبه 6.7 از 10 سایت IMDB را به خود اختصاص داده است.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 آکادمی من قهرمان :
8/10

2- انیمیشن 2020 آکادمی من قهرمان
My Hero Academia : Heroes Rising

کارگردان : کنجی ناگازاکی

نویسنده : یسوکه کورودا

بازیگران : فلسیا آنگل ، کریستوفر بوینز ، برندان بلابر ...

زمان فیلم : 1 ساعت 44 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، اکشن ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 7 اسفند 98

خلاصه داستان فیلم : 

من قهرمان محصول کشور ژاپن است که در ادامه چهار قسمت قبلی خود به کارگردانی کنجی ناگازاکی در تاریخ 26 فوریه 2020 اکران شده است. داستان اصلی فیلم در مورد گروهی از جوانان است که مایلند به ابرقهرمان های حرفه ای تبدیل شوند، آنها برای رسیدن به هدف خود در یک آکادمی آموزش های قهرمان شدن را فرا می گیرند. در این قسمت من قهرمان داستان ادامه قسمت 4 را به تصویر می کشد، ایزوکو میدوریا و کاتسوکی بکوگو که در داستان قبل دشمن هم بودند با یکدیگر دوست شده و در کنار هم می جنگند ... انیمه آکادمی من قهرمان 2020 رتبه 8 از 10 را به خود اختصاص داده است.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 روبه جلو :
7.5/10

3- بهترین انیمیشن های 2020 : روبه جلو
Onward

کارگردان : دان اسکانلون

نویسنده : دان اسکانلون

بازیگران : تام هلند ، کریس پرات ، جولیا لوئیس دریفوس ...

زمان فیلم : 1 ساعت 42 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 16 اسفند 98

خلاصه داستان فیلم : 

انیمیشن رو به جلو به کارگردانی و نویسندگی دان اسکانلون در تاریخ 6 مارچ 2020 اکران شده است. این انیمیشن محصول دو کمپانی معروف والت دیزنی و پیکسار است که تا کنون انیمیشن های بسیار جالب و موفقی عرضه نموده اند. قطعاً انیمیشن رو به جلو نیز یکی از برترین های 2020 خواهد بود.
داستان فیلم در مورد دو ورجک برادر است که پس از مرگ پدرشان بدنبال برقراری ارتباط جادویی با روح پدرشان می روند، در این مسیر با بسیاری از موجودات جادویی روبرو می شوند، یکی برادرها که شخصیت طنز دارد باعث اتفاقات بامزه و خنده داری می شود ... انیمیشن رو به جلو 7.7 از 10 IMDB را به خود اختصاص داده است.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 دور دنیا ترول ها :
5.1/10

4- انیمیشن دور دنیا ترول ها
Trolls World Tour

کارگردان : والت دوورن

نویسنده : مایا فوربس

بازیگران : آنا کندریک ، جاستین تیمبرلیک ، جیمز کوردن ...

زمان فیلم : 1 ساعت 30 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 21 فروردین 99

خلاصه داستان فیلم : 

انیمیشن دور دنیا ریز غولک ها به کارگردانی والت دوهرن و دیوید اسمیت در تاریخ 10 آپریل 2020 اکران خواهد شد. در داستان این انیمیشن دو ریزغولک به نام های پوپی و برنچ متوجه می شوند که در دنیا شش گروه متفاوت ترول یا همان ریزغولک وجود دارد و هر کدام از این گروها به یک سبک موسیقی علاقمند هستند ، پاپ، راک، تکنو و … ملکه و پادشاه گروه راک تصمیم می گیرند برای اینکه بتوانند به سایر گروها حکومت کنند موسیقی های مورد علاقه آنها را از بین ببرند. پوپی و برنچ برای جلوگیری از این هدف تصمیم می گیرند برای اطلاع دادن به سایر گروه ها شروع به سفر به دور دنیا کنند … انیمیشن دور دنیا ریزغولک ها در میان انیمیشن های 2020 امتیاز 7.8 از 10 سایت IMDB را بدست آورده است.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 درخت آرزوها :
5.1/10

5- جدیدترین انیمیشن های 2020 : درخت آرزوها
The Wishmas Tree

کارگردان : ریکارد کاسو

نویسنده : پیتر ایوان

بازیگران (صدا پیشه) : میراندا تپسل ، راس نوبل ، کتی مورفی ...

زمان فیلم : 1 ساعت 30 دقیقه

ژانر : انیمیشن

تاریخ اکران : 24 اسفند 98 استرالیا

خلاصه داستان فیلم : 

یک ساریگ جوان از طریق یک درخت جادوئی که می تواند آرزوها را برآورده سازد به اشتباه باعث می شود محل زندگی خود و همنوعانش را منجمد کند، این اتفاق باعث می شود تا جان همه به خطر بی افتد. ساریگ برای اینکه بتواند این مشکل را برطرف کند باید قبل از مرگ درخت آرزو براثر سرما خود را به منطقه وبلد برساند، مسیر رقتن به این منطقه بسیار خطرناک و پر از شکارچی است. در نهایت ساریگ تصمیم می گیرد که حتی اگر جان خود را از دست دهد این مشکل را از بین ببرد … انیمیشن درخت آرزوها امتیاز 5.1 از 10 سایت IMDB را بدست آورده است.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 کفش قرمزی و هفت کوتوله :
6.2/10

6- بهترین انیمیشن های 2020 : کفش قرمزی و هفت کوتوله
Red Shoes and the Seven Dwarfs 2020

کارگردان : سانگ هوو هونگ

نویسنده : وونگساب آهان

بازیگران (صدا پیشه) : جینا گرشان ، جیم رش ، نولان نورث ...

زمان فیلم : 1 ساعت 32 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 10 دی 98 ایتالیا

خلاصه داستان فیلم : 

هفت شاهزاده که تبدیل به کوتوله شده اند برای اینکه بتوانند این طلسم را باطل کنند باید دنبال دختری با کفش های قرمز بروند، اگر چه پیدا کردن دختر کار دشواری است اما در طول داستان اتفاق های بامزه ای برای هفت کوتوله رخ می دهد تا اینکه دختر کفش قرمز را پیدا می کنند … انیمیشن کفش قرمز و هفت کوتوله امتیاز 6.2 از 10 سایت IMDB را بدست آورده است.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 اسکوب :
6.2/10

7- بهترین انیمیشن های سال 2020 : اسکوب
Scoob

کارگردان : تونی سروون

نویسنده : مت لیبرمن ، آدام استیکیل

بازیگران : مارک والبرگ ، زاک افرون ، مکنا گریس ...

زمان فیلم : 1 ساعت 34 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 26 اردیبهشت 99

خلاصه داستان فیلم : 

اسکوب انیمیشن جذابی که دو شخصیت محبوب کودکان اسکوبیدو و شگی در آن ایفای نقش می کنند، قرار است در تاریخ 15 می 2020 بروی پرده های سینما برود. کارگردانی اسکوب را تونی کروونه بعهده داشته است. داستان اسکوب در مورد ارتقاء جایگاه اسکوبیدو و شگی در مبارزه با افراد شرور است، آنها حالا به ابر قهرمان تبدیل شده اند و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. این دو با دافنه و فرد یک گروه مبارزه تشکیل می دهند ... سایر اطلاعات پس از اعلام اضافه خواهد شد..

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 باب اسفنجی :
6.2/10

8- بهترین انیمیشن های سال 2020 : باب اسفنجی
The Sponge Bob Movie: Sponge on the Run

کارگردان : تیم هیل

نویسنده : تیم هیل

بازیگران : کیانو ریوز ، آوکوافینا ، کلنز براون ...

زمان فیلم : 1 ساعت 38 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 15 آبان 99

خلاصه داستان فیلم : 

انیمیشن دوست داشتنی و بامزی باب اسفنجی قرار است در 22 می 2020 دوباره کودکان و بزرگسالان علاقمند خود را قافل گیر نماید، نویسندگی و کارگردانی این انیمیشن را تیم هیل بعهده داشته و صدا پیشگانی چون تام کنی و لوری آلن در آن ایفای نقش نموده اند.باب اسفنجی 2020 همچنان دوستان خود پاتریک و گری را دارد ولی گری حلزون محبوب فیلم توسط شخصی شرور ربوده می شود و آن را به شهر گمشده آتلانتیک منتقل می کند، باب و پاتریک پس از اطلاع از این موضوع قبل از اینکه دیر شود برای نجات گری به شهر گمشده می روند اما آنجا اتفاقات جدیدی برای آنها رخ می دهد ... اطلاعات تکمیلی پس از انتشار اضافه خواهد شد.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن نبز جنگل :
5.7/10

9- انیمیشن نبض جنگل
Jungle Beat 2020

کارگردان : برنت داوز

نویسنده : برنت داوز ، سام ویلسون

محصول : انگلیس

زمان فیلم : 1 ساعت 28 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، خانوادگی

تاریخ اکران : 6 تیر 99

خلاصه داستان فیلم : 

یکروز صبح وقتی حیوانات جنگل از خواب بیدار می شوند متوجه می شوند که می توانند با همدیگر صحبت کنند و باهم حرف بزنند آنها پس از گفتگو درمی یابند که در جنگل یک موجود عجیب و ماورایی حضور پیدا کرده که با استفاده از فناوری های این موجود تغییراتی در زندگی حیوانات جنگل ایجاد می شود ... انیمیشن نبض جنگل یک فیلم جذاب برای کودکان است که پیشنهاد می کنیم حتماً آن را دانلود و به اتفاق فرزندان خود از دیدن آن لذت ببرید.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 روح :
8.2/10

10- جدیدترین انیمیشن های سال 2020 : روح
Soul

کارگردان : پیت داکتر

نویسنده : پیت داکتر ، مایک جونز

بازیگران : جیمی فاکس ، تینا فی ، کویست لاو ...

زمان فیلم : 1 ساعت 40 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 5 دیماه 99

خلاصه داستان فیلم : 

انیمیشن روح کاری دیگر از والت دیزنی و پیکسار که زمان اکران آن بدلیل کرونا نامشخص بود بالاخره اکران شد، کارگردانی این انیمیشن 2020 جذاب را پت داکتر معروف بر عهده داشته است.

داستان فیلم در مورد موزیسینی به نام جو است که حس و علاقه خود را نسبت به موسیقی از دست می دهد در پی این اتفاق روحش از بدن او جدا می شود، روح این موزیسین وارد دنیای قبل از تولد می شود و در آنجا با دنیاهای قبل از تولد موجودات و بعد از مرگ آشنا می شود، اما جو از مسئول دنیایی ارواح می خواهد که برای یک اجراء موسیقی او را به دنیا برگرداند ولی در این بازگشت روح جو با روح یک گربه جابه جا می شوند.

انیمیشن روح می تواند بسیاری از سوالات کودکان و حتی بزرگسالان را در مورد دنیای فرازمینی در قالب یک انیمیشن جذاب پاسخ دهد، داستان این انیمیشن فراتر از یک داستان معمولی است که پیشنهاد می کنیم حتماً آن را دانلود و به اتفاق فرزندان خود تماشا کنید.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 جیانگ زیا :
7.4/10

11- انیمیشن 2020 جیانگ زیا
Legend of Deification
Jiang Ziya

کارگردان : تِنگ چِنگ

نویسنده : ویلگو

محصول : چین

زمان فیلم : 1 ساعت 50 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، فانتزی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 18 بهمن 99

خلاصه داستان فیلم : 

انیمیشن جیانگ زیا محصول کشور چین می باشد که تا کنون بدلیل شیوع کرونا اکران آن به تعویق افتاده است، داستان انیمیشن برگرفته از رمان "خدایان سرمایه دار" است، در این انیمیشن مردی جنگجو و افسانه ای به نام جیانگ زیا باید با موجودی اهریمنی مبارزه کند تا دنیا را از شر تهدیدات آن نجات دهد، اما زمانی که جیانگ زیا با این موجود روبرو می گردد متوجه می شود که روح دختری معصوم توسط این موجود تسخیر شده و اگر او را بکشد در واقع آن دختر معصوم را کشته جیانگ زیا با چالشی بزرگ مواجه می شود که چگونه ابتدا دختر را نجات دهد تا بتواند آن موجود اهریمنی را از بین ببرد.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 غارنشینان 2 :
7/10

12- انیمیشن 2020 غارنشینان 2 عصر جدید
The Croods: A New Age

کارگردان : جویل کروفورد

نویسنده : کوین هاگمن

محصول : آمریکا

زمان فیلم : 1 ساعت 35 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 18 آبان 99

خلاصه داستان فیلم : 

انیمیشن 2020 غارنشینان 2 عصر جدید به دنبال قسمت اولین این انیمیشن زیبا و جذاب ساخته شده و در سال 2020 اکران گردید، در این قسمت خانواده غارنشین داستان توسط یک خانواده جدید به چالش کشیده می شوند، خانواده غارنشین جدید ادعا دارند که از کرودها باهوش تر و تکامل یافته تر هستند، پسر که در داستان اول به خانواده غارنشین کرود کمک کرد از حادثه نابودی محل زندگی شان نجات پیدا کنند بوسیله خانواده بهتر زاده ها جذب می شود و در این بین دختر خانواده کرود که عاشق پسر شده مورد بی توجهی قرار می گیرد ...

اکران شده است

انیمیشن غارنشینان 1 که در سال 2013 اکران شده است
The Croods 2013

کارگردان : کریس سندرس

نویسنده : کریس سندرس

محصول : آمریکا

زمان فیلم : 1 ساعت 38 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : سال 2013

خلاصه داستان فیلم : 

در پی معرفی غارنشینان عصر جدید در لیست بهترین انیمیشن های 2020 برخی دوستان درخواست گذاشتن لینک دانلود قسمت اول را داشته اند، که در ادامه انیمیشن غارنشینان قسمت اول معرفی و لینک دانلود آن قرار گرفته است.


خانواده غارنشین کرود که در یک کوهستان خشک به سختی زندگی می کنند برای دور ماندن از خطر باید در غار زندگی کنند آنها برای بدست آوردن غذا باید بصورت خانوادگی دست به شکار بزنند تا بتوانند شکم خود را سیر کنند ... در بین خانواده دختر جوان و کنجکاوی حضور دارد که بصورت اتفاقی با پسری آشنا می شود که قادر است آتش روشن کند و آن را کنترل نماید بعد از این آشنایی اتفاقات جدیدی رخ می دهد که پدر خانواده کرود با پسر درگیر می شود ...

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 دختر کفشدوزکی در نیویورک
7.4/10

13- انیمیشن 2020 دختر کفشدوزکی در نیویورک
Miraculous World: New York

کارگردان : توماس آستروک

نویسنده : توماس آستروک، نیکی بکر

بازیگران : اسکات وایت ، مکس میتلمن ، کریستینا وی ...

زمان فیلم : 1 ساعت 5 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، اکشن ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 8 مهر 1399

خلاصه داستان فیلم : 

انیمیشن دنیای دختر کفشدوزکی در نیویورک (میراکلس) بدلیل جذابیت شخصیت های آن و سریال های زیبا و دوست داشتنی قبلی در بین بهترین انیمیشن های سال 2020 طرفداران زیادی دارد، در این انیمیشن مرینت برای سپری کردن تعطیلات و تفریح به نیویورک می رود تا در آنجا در کنار دوستان خود بویژه دوستش آدرین باشد، اما در آنجا با اتفاقات هیجان انگیز و خطرناکی روبرو می شود، توطئه دشمنان باعث می شود تا لیدی باگ با کمک گرفتن از قهرمانان آمریکایی با دشمنان و توطئه گران مبارزه کند.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 ولف واکرز :
8.2/10

14- بهترین انیمیشن های سال 2020 : ولف واکرز
Wolfwalkers 2020

کارگردان : راس استورت و تام مورت

نویسنده : جریکا کاللند

بازیگران : ایوا ویتاکر، شان بین، سایمن مک‌برنی، تامی تیرنن، ماریا دویل کندی ..

زمان فیلم : 1 ساعت 43 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، خانوادگی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 23 آبان 1399

خلاصه داستان فیلم : 

داستان انیمیشن ولف واکرز درباره دختری جوان است که با پدرش به شکار مشغول هستند، او تمام فنون شکار را نزد پدرش فراگرفته آنها معتقدند که گرگ ها خود شیطان هستند و باید از بین بروند برای همین در ماموریتی برای نابودی آخرین گله گرگ ها به ایرلند می روند اما در آنجا با موجودی شگفت انگیز آشنا می شود، دختری از قبلیه مرموزی که شایع است شب ها تبدیل به گرگ می شود، دختر شکارچی با دخترک گرگینه دوست می شود و بوسیله او از دنیایی واقعی گرگ ها سر در می آورد ... این انیمشن زیبای 2020 تاکنون توانسته شش جایزه مهم از جشنواره های مختلف را از آن خود نمایید و همچنین کاندید دریافت پانزده جایزه دیگر نیز می باشد.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 خانواده پاگنده :
6.3/10

15- انیمیشن های 2020 : خانواده پاگنده
Bigfoot Family 2020

کارگردان : جرمی دگروسون

نویسنده : بن استاسن

بازیگران : ماریا چوالوت، سباستین دیجورس، الکسی ویکتر، خاویر فانون، کلارا کوئیلیچینی ..

زمان فیلم : 1 ساعت 29 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، خانوادگی

تاریخ اکران : 8 اسفند 1399

خلاصه داستان فیلم : 

بدنبال داستان انیمیشن پسر پاگنده که در سال 2017 اکران شد حالا در این انیمیشن 2020 پدر خانواده دکتر هریسون یک آدم مشهور شده و بعنوان یک مدل تبلیغاتی مشغول بکار می باشد، تا اینکه دکتر هریسون در یکی از برنامه های تبلیغاتی خود متوجه می شود که محصول فوق برای انسان ها مضر است و برای تهیه آن به طبیعت آسیب های زیادی وارد می شود، هریسون تصمیم می گیرد که این موضوع را به اطلاع مردم برساند ... خانواده پاگنده نامزد دریافت بهترین انیمیشن بلند 2020 در جشنواره بین المللی فیلم انسی است.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 الاغ شاه :
6/10

16- انیمیشن های 2020 : الاغ شاه
The Donkey King 2020

کارگردان : عزیز جیندانی

نویسنده : کامران خیمانی

بازیگران : دیوید وایلز، تایلر بونچ، مایک پولاک، بیلی باب تامسن، مارک دانر، دن گرین، کنی ناکس ..

زمان فیلم : 1 ساعت 38 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، خانوادگی، کمدی

تاریخ اکران : 13 تیرماه 1399 (محصول پاکستان)

خلاصه داستان فیلم : 

پس از اتمام دوره پادشاهی انتخابات برای تعیین شاه جدید برگزار می شود، در این انتخابات الاغی نیز کاندید می شود، علی الرغم تلاش درباریان برای عدم انتخاب الاغ مردم با صحبت های تبلیغاتی متقاعد می شوند که به الاغ رای دهند، و الاغ پیروز انتخابات شده و تاجگذاری می کند... اما مسئولین دربار از این اتفاق ناراضی هستند و تلاش می کنند تا الاغ را پیش مردم نالایق و بی عرضه جلوه دهند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

اکران شده است
امتیاز IMDb به انیمیشن 2020 روی ماه :
6.5/10

17- بهترین انیمیشن های سال 2020 : روی ماه
Over the Moon 2020

کارگردان : گلن کین و جان کارس

نویسنده : اودری ولز

بازیگران : کن جیونگ، فیلیپا سو، ساندرا اوه، کیمیکو گلن، جان چو ..

زمان فیلم : 1 ساعت 35 دقیقه

ژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجراجویانه

تاریخ اکران : 2 آبان 1399

خلاصه داستان فیلم : 

داستان انیمیشن در مورد دختری به نام فی فی است که از طریق پدر و مادرش با موجود افسانه ای که روی ماه زندگی می کند آشنا می شود، پس از مرگ مادرش او تصمیم می گیرد که چانگی موجود افسانه ای ماه را با سفر به آنجا ملاقات کند و وجود آن را اثبات نماید، برای اینکار یک سفینه فضایی می سازد تا او را به ماه ببرد ... این انیمیشن نامزد دریافت چند جایزه از جشنواره های مختلف جهانی می باشد.

اکران شده است

سخن آخر

ممنون از شما که تا انتهای یکی دیگر از مقالات فیلم و سینمای مجله پروماگ همراه بوده اید، امیدواریم که مقاله معرفی شانزده تا از بهترین انیمیشن های 2020 که اکران شده و امتیاز خوبی از طریق تماشاگران خود بدست آورده اند مورد پسند شما واقع شده باشد، تعدادی از انیمیشن ها قرار بود در سال 2020 منتشر شوند ولی بدلیل پاندامی کرونا به سال 2021 موکل شده اند که در صورت تمایل می توانید از طریق مقاله انیمیشن های سال 2021 آنها را مشاهده و در صورت اکران آنها را دانلود کنید، همچنین می توانید در صورت تمایل با انیمیشن های سال 2019 از اینجا آشنا شوید و آن ها را دانلود کنید.

 

‫36 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید ببخشید چرا کارتون میراکلس جزو اینها نیست کارتون میراکلس از سال ۲۰۱۵ اکران شده اما فصل چهار این کارتون در سال ۲۰۲۱ قراره اکران بشه اما خب سه فصلش که اکران شده و خیلی طرفدار های زیادی داره و جزو کارتونای پر طرفدار هستش لطفا میراکلس هم جزو این کارتون ها قرار بدید ممنون

  1. سلام؛ دوست عزیز میرالکس 2020 نیویورک – قهرمانان متحد فیلم سینمایی هست و با سریال میرالکس ماجراجویی در پاریس متفاوته اما داستان این فیلم با همون شخصیت های سریال به تصویر کشیده شده، این انیمیشن 2020 به همراه لینک دانلود به لیست اضافه شد.

  1. دوست عزیز سلام
   انیمیشن زیبای میراکلس لیدی باگ قراره در سال 2021 منتشر بشه و باتوجه به تغییر زمان اکران فیلم ها هنوز زمان دقیق اکران این انیمیشن مشخص نیست، به همین دلیل در این لیست قرار نگرفته انشالله در لیست انیمیشن های 2021 درج خواهیم کرد.

  2. یکی پرسید که چرا انیمیشن میراکلس رو نذاشتن بعد ادمین گفت چون مال ۲۰۲۱ ولی من دیدمش اسمش هم میراکلس نیویورکه و یک ساعت و خرده ای هم زمان داره ولی به کنار از این ممنون از سایت خوبتون♥️

   1. باسلام؛ ممنون از شما دوست عزیز بله ما باتوجه به نامشخص بودن تاریخ دقیق اکران اعلام کردیم که ممکنه این انیمیشن زیبا به سال 2021 موکول بشه ولی خب خوشبختانه اکران شد و ماهم به لیست اضافه کردیم، خوشحالیم که سایت ما مورد پسندتون واقع شده است.

  1. سلام دوست عزیز ممنون که اطلاع رسانی کردین، بله باب اسفنجی اکران شده ولی هنوز فیلم در شبکه خانگی منتشر نشده و به همین دلیل لینک دانلود فیلم در دسترس نیست.
   چشم به محض پخش حتماً توی سایت قرار می دهیم.

 2. سلام انیمیشن باب اسفنجی امروز اکران شد اگه میشه لینک های 720 و کیفیت 360 و 480 هم بزارید چون 720 حجمش زیاده و اگه دوبله شو بزارید که بهتره

 3. ببخشید انیمیشن هاتون عالی بود اما دانلود می زنم طول می کشه بیار ولی خیلی برنامه ی عالی ساختید هروز بهش سر می زنم فقط یک سوال باب اسفنجی و تام و جری را کی پخش می کند😆😆😆😅😅😅😄😃😃😃😃😇😉😉😉☺☺😊😊😀😁😂😂😂😃😃😃😄

 4. سلام خسته نباشید مای هیرو اکادمی یک سریال اگر به معرفی سریال های سال ۲۰۲۰میپردازیند پس تاریخ اکران سریال اتک تایتان را هم بگویید خیلی ممنون البته ببخشید انتقاد کردیم البته انتقاد باعث میشه کارهایتان بهتر و بازدید کننده های بیشتر داشته باشید

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از انتقادتون، بله حق باشماست انیمه مای هیرو آکادمی تا سال 2019 بصورت سریال تلویزیونی در قسمت های مختلف منتشر شده است، ولی این قسمت از مای هیرو 2020 بصورت یک فیلم سینمایی در ژانر انیمیشن (انیمه) که داستان اون در ادامه سریال هاست در دسامبر 2019 در ژاپن اکران شده و در فوریه 2020 در آمریکا هم اکران شده است، متاسفانه تا الان نسخه دوبله فارسی با کیفیت مناسب این فیلم منتشر نشده انشالله به محض انتشار در سایت قرار خواهیم داد.
   در خصوص معرفی سریال ها هم بله چشم بزودی یک بخش به معرفی سریال ها اختصاص خواهیم داد.
   ممنون از شما

 5. سلام
  انیمیشن 2020 اسکوب و کفش قرمزی رو دیدیم خیلی قشنگ بودن پسرام چندبار دیدنشون
  ممنون از بابت معرفی این انیمیشن ها

 6. سلام . این انیمیشن اسکوب 2020 حجمش زیاده و من یک بار دنلود کردم دوبله فارسی نبود ……………800 مگابایت الکی رفت حیف

  1. دوست عزیز سلام؛ لینک دانلود انیمیشن اسکوب تا تاریخ 3 خرداد بصورت زبان اصلی توی سایت قرار داشت چون هنوز دوبله اون منتشر نشده بود، از تاریخ 3 خرداد به بعد لینک دانلود دوبله فارسی جایگزین شده است الان انیمیشن فوق به زبان فارسی هست و دلیل حجم بالا هم کیفیت 720 اون است.
   با تشکر

 7. سلام ممنون که این انیمیشن ها را معرفی کردین اما انیمیشن اسکوب را که من دانلود کردم دوبله شده نبود به جز اون همشون دوبله بودن !

  1. سلام ممنون که از سایت ما بازدید نموده اید، لینک دانلود انیمیشن اسکوب قبلا بدلیل عدم دوبله آن بصورت زبان اصلی در سایت قرار داشت ولی از چهار روز پیش لینک دانلود فارسی جایگزین شده است احتمالا شما قبل از تغییر لینک نسخه زبان اصلی را دانلود کرده باشید. در حال حاضر لینک فارسی فعال است.

 8. من خیلی با انیمیشن های باب اسفنجی و تام و جری حال میکنم،ادم هرچقدر هم بزرگ بشه از دیدن انیمیشن سیر نمیشه

  1. سلام؛ باتوجه به وضعیت کرونا احتمال اینکه برنامه اکران انیمیشن غارنشینان 2 به سال 2021 موکول شود زیاده است به همین دلیل فعلا این انیمیشن زیبا را معرفی نکرده ایم.

 9. سلام انیمیشن اسکوب 2020 اکران شده بروز رسانی کنید بزارید تو سایت ببینیمش خیلی ممنون ……………اسکوب 2020 اکران شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا