دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

فکر بکر

چرا همچنان سررسید و تقویم به عنوان هدایای پرفروش نوروز پرطرفدار هستند؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند با وجود دیجیتالی شدن امور در عصر حاضر هدایای تبلیغاتی نظیر سررسید، تقویم و سالنامه دیگر به اندازه گذشته کارآیی ندارند. جالب است بدانید بیشترین فروش این هدایا طی سال‌های اخیر به همین سررسیدها مربوط می‌شود. اگرچه امروزه ابزارهای الکترونیک بسیاری برای یادداشت‌برداری وجود دارند و حتی دیگر نیازی به سالنامه برای اطلاع از تاریخ نیست، سررسید و تقویم تبلیغاتی همچنان پرطرفدار محسوب می‌شوند و در ردیف پرفروش‌ترین‌ هدایای تبلیغاتی نوروز قرار می‌گیرند.

شما این فرصت را دارید که بدون درنظر گرفتن سلایق و علاقه‌مندی افراد مختلف این هدایا را تقدیم کنید و از بازخورد مثبت آن‌ها اطمینان داشته باشید. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ همچنان از چاپ سررسید و تقویم به مزایای بسیاری دست می‌یابند و از ثمرات این قبیل هدایا بهره‌مند می‌شوند.

چرا خرید سررسید و تقویم برای هدایای سازمانی توصیه می‌شود؟

خرید این قبیل لوازم و هدایا از جهات مختلفی سودمند خواهد بود و سازمان‌های فراوانی در پی آن هستند که با خرید هدایای تبلیغاتی حرفه‌ای همچون سررسید، تقویم و سالنامه‌ها نظرات بسیاری از مشتریان و مخاطبان خود را جلب کنند. اما این مزایا چیست که هر ساله به شمار افرادی که به خرید این هدایای روی می‌آورند افزوده می‌شود؟

در ادامه برخی از این ویژگی‌ها را بررسی خواهیم کرد که مستقیما به رشد و توسعه بسیاری از کسب‌وکارها و تجارت‌های کوچک و بزرگ کمک می‌کند. جالب است بدانید این هدایا اگر در ایام ویژه‌ای همچون نوروز اهدا شوند، تأثیرگذاری چندبرابری خواهند داشت. اما چگونه؟ در ادامه مشاهده خواهید کرد که چه ویژگی‌هایی این اقلام را به‌عنوان هدایای نوروز پرطرفدار کرده است.

هدیه‌ای برای تمام سلیقه‌ها

از آنجایی‌که سررسید و تقویم‌های تبلیغاتی در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید می‌شوند، شما این اطمینان خاطر را دارید که تقریبا برای سلایق و علاقه‌مندی‌های متنوع هدیه تهیه می‌کنید. درواقع این بدین معناست که شرکت‌ها معمولا سررسید‌های جذاب و کاربردی را در طرح‌ها، مدل‌ها، سایز و حتی رنگ‌بندی‌های مختلفی تولید می‌کنند و شما این تنوع فوق‌العاده را در اختیار مخاطب‌تان قرار می‌دهید.

چه هدیه‌ای را می‌یابید که تا این اندازه شما را در دستیابی به اهداف تجاری‌تان یاری کند؟ به جرأت باید گفت که کمتر هدیه تبلیغاتی و سازمانی را می‌یابید که همگان از دریافت آن باتوجه به سلیقه خود رضایت داشته باشند؛ چراکه افراد با سلایق مختلف این هدیه را کاملا کاربردی و سودمند می‌یابند. از طرفی دریافت این هدایای مخصوص در ایام نوروز برای بسیاری از افراد جالب‌توجه خواهد بود.

بدون محدودیت، بدون انقضا

یکی از دغدغه‌های افراد آن است که گاهی نگران هستند که هدایای آن‌ها پس از مدتی تکراری و بدون استفاده شود. گاهی برخی هدایا پس از گذران تاریخ انقضای خود به سوی سطل‌های زباله راه می‌یابند. درحالی‌که سررسید و تقویم‌ها از چنین مسئله‌ای مستثنی هستند. حتی اگر این سررسید متعلق به سال‌های قبلی باشد، معمولا افراد از آن‌ها برای یادداشت برداری استفاده می‌کنند. بنابراین، می‌توان گفت این هدایای سازمانی خاص هرگز فراموش نخواهند شد و بدون محدودیت زمانی برای شما و کسب‌وکارتان تبلیغ خواهند کرد.

هنگام سفارش سررسید و تقویم به‌عنوان هدایای تبلیغاتی حتما این مسئله را در نظر داشته باشید که این تقویم‌ها به‌اندازه کافی کاربردی هستند. به‌عنوان مثال سالنامه‌ها و سررسید‌هایی که فضای بسیاری برای یادداشت‌برداری دارند کاملا ایده‌آل هستند. دراین‌صورت شانس خود را برای بقا و ماندگاری در دست مشتریان و مخاطبان‌تان افزایش خواهید داد.

خود را در معرض تماشا قرار می‌دهید

هر کسب‌وکاری به‌دنبال کوچک‌ترین فرصت‌هایی است که به او امکان دیده‌شدن در نظر مخاطبین را می‌دهد. شما با سفارش این قبیل هدایای تبلیغاتی فرصت طلایی را در اختیار خواهید داشت که در طولانی‌مدت و به شیوه موثری در ذهن و یاد مخاطبان خود ماندگار شوید و این کار را با انتخاب یک هدیه کاربردی انجام خواهید داد.

تلاش کنید طراحی سررسید و تقویم را به شکلی کارآمد انجام دهید. در این صورت بخش بزرگی از تبلیغات لوگو و برند خود را در خلال این هدایای تبلیغاتی سازمان‌دهی می‌کنید. سعی کنید به‌اندازه در نظر مخاطبان قرار بگیرید و در این کار زیاده‌روی نکنید. دقت داشته باشید هراندازه در این مسیر موفق باشید، فرصت پسندیده‌شدن بیشتری خواهید داشت. می‌توانید به موسسات و طراحانی که فرآیند طراحی و چاپ این هدایا را انجام می‌دهند اعتماد کنید و از مشاوره‌های تخصصی برای وارد کردن تبلیغات سازمانی خود بهره ببرید.

اگر بتوانید به‌خوبی دیده شوید، این هدایا کاملا سودمند خواهند بود. درواقع باید گفت همین فرصت طلایی برای به چشم مخاطب آمدن است که باعث می‌شود سررسید و تقویم تبلیغاتی تا این اندازه پرطرفدار باشد و شرکت‌های مختلف مخصوصا از آن‌ها به‌عنوان هدایای نوروزی و البته مناسبت‌های مختلف استفاده کنند.

راه‌های دسترسی به خودتان را افزایش می‌دهید

هوشمندانه رفتار کنید و این مسئله را در نظر داشته باشید که هدف اصلی شما از سفارش و چاپ سررسید و تقویم تبلیغاتی آن است که مشتریان و مخاطبان احتمالی شما با خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید آشنا شوند و برای خرید به شما مراجعه کنند. درصورتی‌که راه‌های ارتباطی مشخص و راحتی را برای  این مخاطبان بالقوه قرار نداده باشید، عملا تبلیغات شما به هدر رفته است.

این هدایای تبلیغاتی از آن جهت در ایام مختلف مخصوصا نوروز پرفروش و پرطرفدار هستند که به افراد فرصت می‌دهند راه‌های دسترسی به کسب‌وکارشان را به‌راحتی و بی‌دردسر در اختیار طیف وسیعی از مشتریان خود قرار دهند. همچنین این هدایا فرصت بی‌نظیری را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهند که به تبلیغ صفحات خود در شبکه‌های مجازی بپردازند.

این روزها مشتریان ترجیح‌ می‌دهند از طریق این رسانه‌ها با شما ارتباط برقرار کنند و جالب است بدانید این صفحات شانس خرید را چندبرابر شیوه‌های سنتی خواهند کرد؛ پس فرصت را از دست ندهید!

فرصت طلایی و البته مقرون‌به‌صرفه

جالب است بدانید تمامی این ویژگی‌ها و مزایای فوق‌العاده سررسید و تقویم تبلیغاتی با وجود قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ممکن شده است. از آنجایی‌که این هدایای سازمانی در طرح، اندازه، ابعاد، مدل‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند، این فرصت را در اختیار شرکت‌های کوچک و بزرگ قرار می‌دهند که با توجه به بودجه‌هایی که برای تبلیغات سازمانی در نظر می‌گیرند از انواع مختلف این هدایا بهره‌مند شوند.

سررسید و تقویم و تاثیرات آن در رشد سازمان

به‌عنوان مثال یک شرکت بزرگ با سابقه‌ای طولانی معمولا از سررسید و سالنامه‌هایی با طراحی‌های لوکس و جذاب برای تقدیر از مشتریان وفادار خود و همچنین جلب‌نظر مشتریان جدید استفاده می‌کند؛ درحالی‌که کسب‌وکارهای نوپا معمولا از نمونه‌های ارزان‌قیمت برای گسترش بازار فروش خود استفاده می‌کنند. به علت همین ویژگی منحصربه‌فرد است که سررسید و تقویم معمولا به‌عنوان هدایای پرفروش نوروز قلمداد می‌شوند و تأثیرات شگفت‌‌انگیزی را در تجارت‌ها ایجاد می‌کنند.

سررسید و تقویم تبلیغاتی برای چه مخاطبانی مناسب هستند؟

پس از بررسی اهمیت این هدایا ممکن است با این سوال مواجه شوید که مخاطبان سررسید و تقویم‌های تبلیغاتی چه کسانی هستند؟!

بسته به اینکه چه بودجه‌ای را برای خرید و سفارش این هدایا صرف می‌کنید، می‌توانید طیف مخاطبان را گسترده‌تر کنید. معمولا سا‌لنامه‌ها و سررسیدها با آرایش جذاب و حرفه‌ای به‌عنوان هدایای مدیریتی ایده‌آل هستند و می‌توانید مدیران بسیاری را تحت‌تأثیر قرار دهید. البته سررسیدهایی با طراحی عمومی نیز یافت می‌شوند که فرصت دارید با تهیه عمده آن‌ها افراد بیشتری را جذب کنید.

از طرفی شما امکان طراحی و تبلیغات تخصصی برای کسب‌وکار خود را خواهید داشت که در این صورت معمولا این اقلام برای مخاطبان خاص با اهداف ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شود. درحالی‌که نمونه‌های از پیش آماده‌شده تنها با درج لوگو و برند شما نیز قابل تهیه هستند. دراین‌صورت مخاطب این قبیل هدایا عمومی خواهد بود. در هرصورت باید به این مسئله مهم توجه کنید که مخاطبان هدایای سازمانی خود را حتما در نظر داشته باشید.

حرف آخر

هدایای سازمانی با تنوع فوق‌العاده‌ای که در بازاریابی نوین ایجاد کرده‌اند، امکانات فراوانی را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف برای تبلیغات قرار می‌دهند. سررسید 1400 و تقویم به‌عنوان یک هدیه مناسب و ایده‌آل برای هدایای نوروزی در نظر گرفته می‌شود. این هدایا معمولا به علت ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای نظیر تنوع منحصربه‌فرد، قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه، امکان افزایش دسترسی مخاطبان، اطلاع‌رسانی درست و اصولی به مشتریان، ایجاد راه‌های ارتباطی با مخاطبان و همچنین ایجاد فرصت نامحدود برای تبلیغات مناسب هستند.

حس هفتم فرصتی را در اختیار شما قرار داده است که با درنظر گرفتن سلیقه مشتریان و بودجه خود انواع متنوعی از این هدایا را تهیه کنید. درصورتی‌که تجربه خرید از حس هفتم را دارید، آن را با ما در میان بگذارید.


پیشنهاد پروماگ جهت مطالعه بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا