دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

جیپحمل و نقلخودرو

شاسی بلند جدید جیپ مدل کمپاس 2018

FREE TO ROAM UNRESTRAINED

هر چیزی ممکن است Trailhawk با طراحی منحصر بیرونی و امکانات پیشرفته تعبیه شده در آن حاصل برند بزرگ جیپ تمام رویاهای شما برای راحتی و اطمینان رانندگی در جاده های خاکی ،سنگی ، برفی و … را محقق میکند و تمام احتیاجات شما  که از یک خودرو Off road انتظار دارید را برآورده میکند.

EXPLORE EVERY POSSIBILITY

نوع طراحی بدنه و پیشرفته این شاسی بلند جذابیت زیادی برای آن ایجاد کرده است در حالی که قابلیت های پیشرفته با تکنولوژی بالا در این خودرو خودنمایی میکند.

طراحی بیرونی

2018 jeep compass
2018 jeep compass

شما نمی توانید چشمانتان را بروی این همه زیبایی و تکنولوژی ببندید و بدون تفاوت از کنار آنها عبور کنید

فریبنده

طراحی آیرودینامیک یک حس اطمینان القا میکند. استفاده از سقف دورنگ سیاه و سفید با نوارهای کرم رنگی که در جلو ، عقب و طرفین پیچیده شده است جیپ کمپاس را بطور چشمگیری زیبا و پیشرفته جلوه میدهد. 

2018 jeep compass
2018 jeep compass

طراحی داخلی

2018 jeep compass
2018 jeep compass
یک اتاق متحرک

طراحی داخلی جیپ کمپاس در جهت طراحی مجدد داخل خودروهای شاسی بلند بوده که در آن از خطوط بهم پیوسته ولی خنثی برای ایجاد حس پیشرفته بودن و همچنین استفاده از متریال با کیفیت و ساخت دقیق آنها کابین این خودرو را به یک اتاق متحرک پیشرفته تبدیل کرده است.

2018 jeep compass

ایمنی و امنیت

2018 jeep compass

ایمنی و امنیت در نهایت به شما بستگی دارد

ایمنی و امنیت در خودروهای کمپانی جیپ همیشه مورد توجه بوده در جیپ کمپاس برای راننده و مسافران بیش از 70 نوع ویژگی ایمنی و امنیتی در نظر گرفته شده است استفاده از 7 کیسه هوا استاندارد به همراه چندین تکنولوژی پیشرفته فعال و غیر فعال بودن آنها از شما حفاظت خواهند کرد پس می توانید با خیال راحت از رانندگی خود لذت ببرید.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا