دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

زناشویی

آشنایی با وکیل مجرب و متخصص برای اجرای مهریه

بهترین وکیل مهریه در تهران یکی از وکلایی است که به شما کمک می کند تا در اسرع وقت به صورت قانونی مهریه خود را دریافت کنید. مهریه مالی است که در زمان عقد به مال زوجه می رسد. این پول می تواند سکه بهار آزادی، زمین، خانه یا چیزهای دیگر باشد و در ثبت مهریه می توان به هنگام مطالبه یا مطالبه به آن توجه کرد. در زندگی زناشویی ممکن است مواردی پیش بیاید که زن برای دریافت مهریه خود اقدام کند. دريافت مهريه در هر دو صورت به عند المطالبه یا عند الاستطاعه، ضوابط خاص خود را دارد. تنها با مراجعه به بهترین وکیل مهریه در تهران خبره و متخصص می توانید راه دریافت مهریه را تسهیل کرده و زودتر به خواسته خود برسید.

ویژگی های بهترین وکیل مهریه در تهران

وکلا زیادی در شهر تهران فعالیت می کنند اما آنچه در زمینه دریافت مهریه مهم است انتخاب بهترین وکیل مهریه در تهران در زمینه امور خانواده از جمله مهریه است. قطعاً وکلای خانواده نسبت به سایر وکلا از دانش و تجربه بیشتری برخوردارند. او باید اطلاعات کافی در مورد قوانین حمایت از خانواده داشته باشد تا بتواند به درستی از حقوق موکل خود دفاع کند. نکته بسیار مهم دیگر تسریع در حل مشکل است. وکیل مهریه باید توانایی استفاده از پرونده های حقوقی را داشته باشد تا پیگیری های مورد نظر را سریعتر انجام دهد و در کمترین زمان ممکن به مرحله نهایی برسد. قطعا داشتن تکنیک گفتاری قوی و توانایی نوشتن بالا می تواند برای موفقیت یک وکیل موثر باشد.

چگونه یک وکیل خوب مهریه انتخاب کنیم؟

توصیه می شود قبل از عقد قرارداد با وکیل مهریه از سوابق و تجربیات وی اطلاعات کافی کسب کنید. بهترین وکیل مهریه در تهران باید پروانه وکالت داشته باشد. تبلیغات به تنهایی نمی تواند دلیل خوبی برای انتخاب وکیل باشد. در انتخاب وکیل، جنسیت را ملاک قرار ندهید، چه وکیل زن یا مرد باشد، اگر تجربه کافی داشته باشند می توانند به خوبی از حقوق شما دفاع کنند.

نوشته های مشابه

برای انتخاب بهترین وکیل مهریه دراهواز کافیست به وکیل چی مراجعه کنید. چه به دنبال بهترین وکیل ملکی توافقی باشید و چه بهترین وکیل مهریه، وکلای فعال در تهران وکیل با تجربه و تخصص خود بهترین انتخاب برای شما هستند. مجله وکیل چی بهترین و بزرگ ترین مجله حقوقی در ایران میباشد که به معرفی بهترین وکیل های ایران و تهران میپردازد.

در مواردی پیش می آید که افراد به دلیل داشتن تجربه بیشتر به دنبال وکلای مسن تر می گردند، قطعاً درست است که وکلایی که سال ها در این زمینه فعالیت می کنند، تسلط و تجربه بیشتری در امر دارند، اما وکلای جوان نیز به دلیل داشتن آنها تحصیل و اخذ مدارک عالی در مراکز علمی و دانشگاهی می تواند به خوبی و با تسلط کافی از شما دفاع کند.

مزیت انتخاب بهترین وکیل مهریه در تهران

گرفتن مهریه ممکن است در ظاهر بسیار ساده به نظر برسد اما اگر همسرتان با پرداخت مهریه موافقت نکند دچار مشکل می شوید و تنها فردی که می تواند مشکل شما را به راحتی حل کند یک وکیل مجرب است. مطمئنا برای دریافت مهریه بدون رضایت همسرتان با مشکلات عدیده ای مواجه خواهید شد و باید چندین بار به دادگاه مراجعه کنید. اما با داشتن وکیل لازم نیست در سالن های دادگاه پرسه بزنید، وکیل می تواند بدون حضور شما در دادگاه از حقوق شما دفاع کند.

آشنایی با وکیل مجرب و متخصص برای اجرای مهریه

راه های زیادی برای دریافت جهیزیه وجود دارد که ممکن است اطلاعات کافی در مورد آنها نداشته باشید، اما یک وکیل خبره مهریه با آنها آشنایی دارد و شما را در مسیر درست راهنمایی می کند. یکی از راهکارهایی که وکیل می تواند برای دریافت مهریه استفاده کند، توقیف دارایی زوج است. با ارائه دادخواست توقیف می توانید زودتر به خواسته خود برسید. همچنین اگر همسرتان تقاضای نفقه کرده است، این وکیل مهریه است که با مدارک موجود می تواند درخواست نفقه را رد کند و حتی در مواردی این وکیل است که می تواند با ممنوعیت خروج همسرتان از فرار او جلوگیری کند. پرونده را دنبال کنید.

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه چقدر است؟

پس از اینکه مطمئن شدید وکیل با تجربه است، می توانید در مورد حق الزحمه وکیل با او صحبت کنید. معمولاً هزینه های وکالت وکیل مهریه شامل مشاوره، تنظیم اظهارنامه، دادخواست و فاکتور می باشد. بنابراین نمی توان هزینه های ثابت وکالت را برای دریافت مهریه در نظر گرفت. از آنجایی که هزینه وکیل مهریه عموماً پایین است، معمولاً مبلغی با توافق بین موکل و وکیل تعیین می شود. معمولا توافقی که برای وکالت مهریه در نظر گرفته می شود درصد معینی از کل مهریه است. البته نمی توان رقم دقیقی در نظر گرفت که چند درصد از مهریه به وکیل تعلق می گیرد.

وکیل مجرب و متخصص

اصولاً برای حق الوکاله برای اجرای مهریه فقط توافق موکل و وکیل تعیین کننده میزان حق الوکاله است، بنابراین ممکن است هزینه حق الوکاله مهریه برای افراد مختلف متفاوت باشد. تنها در صورت عدم توافق بین موکل و وکیل، باید طبق تعرفه ای که برای وکلا در نظر گرفته شده است اقدام شود. لذا کلیه موارد اعم از مشاوره، تنظیم اظهارنامه، دادخواست، فاکتور و سایر هزینه ها به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

کلام آخر

برای مراجعه به بهترین وکیل مهریه در تهران بهتر است با بهترین وکیل مهریه که در سایت وکیل چی یا vakilchi.com به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما به بهترین وکیل مراجعه کردید تجربه خود در کامنت ها با ما در میان بگذارید. اگر تجربه مراجعه به وکیل را دارید تجربه خود را با ما در میان بگذارید .

منبع : (vakilchi.com)

یک دیدگاه

  1. واقعا ممنون از سایت و مطالب خوبتووون. وکیل مهریه نمی تونستم پیدا کنم، به کمک شما تونستم بهترین وکیل رو تو کوتاهترین زمان پیدا کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا