دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

کسب و کار

از آموزش طراحی لباس تا تاسیس کسب و کار با موسسه طراحان مد

طراحی لباس، به عنوان هنر صنعتی پر طرفدار، همیشه مورد توجه بوده است. این رشته، روز به روز علاقمندان بیشتری برای آموزش دیدن و ورود به بازار کار به خود جلب کرده است. آموزشگاه‌ ها، مدارس هنری و دانشکده های زیادی امروزه، تدریس رشته طراحی لباس و حوزه‌های مرتبط با آن را در برنامه خود قرار داده‌اند. موسسه طراحان مد یکی از مراکز موفق در آموزش این رشته و موضوعات مرتبط با آن محسوب می‌شود.

دوره جامع رهبری در طراحی لباس

این موسسه که از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده، تا به حال دوره های مختلفی را در زمینه طراحی لباس و مد و فشن برگزار کرده است. یکی از مهم‌ترین رویکردهای این موسسه، تربیت هنرجویان برای ورود به بازار کار و همراهی آن‌ها تا رسیدن به هدف نهایی محسوب می‌شود. موسسه طراحان مد تا به امروز قریب به 7000 هنرجو و 874 دوره در کارنامه خود داشته است. این موسسه ارتقاء حوزه آموزشی، تحقیقی و زیبایی‌شناسانه رشته طراحی لباس و حوزه‌های مرتبط به آن را یکی از اهداف مهم خود می‌داند. دوره های جامع طراحی لباس این موسسه، اصلی‌ترین نیازهای هنرجویان این رشته را شامل می‌شود.

رویکرد آموزشی موسسه طراحان مد

مهم‌ترین چشم‌انداز این موسسه، توجه به کاربردی‌بودن دوره‌ ها و به‌روزرسانی و ارتقاء مداوم حوزه آموزشی محسوب می‌شود. یکی دیگر از رویکردهای مهم موسسه طراحان مد، پشتیبانی از دانشجویان موسسه در حین آموزش تا رسیدن به هدف نهایی است. هنرجویان در حین تحصیل و حتی پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانند از مشاوره‌های تخصصی موسسه و مدیریت آن بهره‌مند شوند همچنین معرفی هنرجویان موسسه به واحدهای تولیدی، صنعتی و مزون‌ها از مهم‌ترین فعالیت‌های این موسسه محسوب می‌شود.

نوشته های مشابه

دوره های آموزشی موسسه طراحان مد

دوره های آموزشی موسسه طراحان مد

موسسه طراحان  پیشنهاد خوبی برای کسانی محسوب می‌شود که به دنبال یافتن دوره‌ متفاوت و جامع برای فراگیری طراحی لباس هستند. این دوره ها شامل  طراحی فیگور، تا طراحی لباس های ابتدایی، رنگ شناسی، کالکشن سازی و پورتفولیو، الگو سازی و دوخت  و… است. دروه های مدیریت برند همچون بوم کسب و کار، بازاریابی و فروش و تکنولوژی مد نیز برخی دیگر از بخش های این دوره جامع محسوب می‌شوند. موسسه طراحان مد سعی کرده است که موارد مورد نیاز شما برای  طراحی، دوخت و برندینگ را در دوره های خود بگنجاند. برگزاری ورکشاپ های آموزش نیز بخش دیگری از روند آموزش این موسسه محسوب می‌شود.

ورکشاپ

موسسه طراحان مد، همواره سعی داشته است تا کاربردی‌ترین و جامع‌ترین سرفصل های آموزشی را در برنامه خود جای دهد. مخاطبان این موسسه اغلب افرادی به دنبال آموزش دیدن برای ورود به بازار کار محسوب می‌شوند. همین موضوع سبب شده است که بیشترین دقت و حساسیت در برنامه‌ریزی‌های آموزشی این موسسه صورت بگذیرد تا نیازهای عملی هنرجویان تا جای ممکن رعایت شوند. جامعیت دوره های این موسسه و مشاوره صحیح به هنرجویان، می‌تواند منجر به انتخاب بهترین راه در مسیر کسب و کار شما بشود.

موسسه طراحان مد

اهداف موسسه

این نوشتار، توضیحاتی درباره موسسه طراحان مد و سوابق و رشته های آموزشی آن محسوب می‌شد. ورکشاپ‌های آموزشی، تورهای آموزشی و تفریحی و مشاوره های تخصصی بخش دیگری از فعالیت های این موسسه است. طراحان مد، مهم‌ترین شعار خود را مدیریت هدفمند و همراهی هنرجویان تا رسیدن به اهداف‌شان می‌داند. هنرجویان در تمام بخش های تحصیل خود و پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانند از مشاوره‌های تخصصی موسسه و مدیریت آن بهره‌مند شوند. بهره‌گیری از اساتید برتر و دقت در تدوین سرفصل های آموزشی نیز بخش دیگری از اهداف این موسسه محسوب می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا