دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

خودرومرسدس بنز

S560e 2019 – جدیدترین دستاورد مرسدس بنز، خودرویی لوکس و دوست دار محیط زیست

مرسدس بنز S560e 2019

خودروی S560e 2019 جدیدترین دستاورد مرسدس بنز برای ارائه خودرویی لوکس و دوست دار محیط زیست در محصولات سری اس این خودرو ساز آلمانی است.

سرنشینان بنز به لطف استفاده از باتری در سیستم پلاگین هیبرید s560e 2019 از سفری بی سروصدا لذت خواهند برد و بعد جدیدی از جدا شدن از فضای خارج خودرو را در آن تجربه خواهند نمود. در واقع s560e اولین خودروی کلاس اس مرسدس بنز نیست که به فناوری پلاگین هیبرید مجهز شده است. در سال 2014 خودروی s500 پلاگین هیبرید از یک باتری  8.7 کیلو وات بر ساعتی برای پیمودن مسافت  33 کیلومتر استفاده می نمود. در مدل جدید s  560e 2019  علاوه بر اینکه اندازه  باتری کاهش یافته است ، مسافت قابل پیمایش در حالت برقی نیز افزایش پیدا کرده است.

نوشته های مشابه

به جز نشان کوچک EQ Power و ورودی شارژ باتری بر روی سپر عقب ، طراحی خارجی s560e  2019 با دیگر خودروهای کلاس اس تفاوت چندانی ندارد ولی به علت استفاده از باتری تغییراتی را در فضای خودرو شاهد هستیم  .به علت قرار گرفتن باتری 37 آمپر بر ساعتی در محور عقب، از فضای بار خودرو کاسته شده است. با این حال مرسدس بنز همواره بر این موضوع تاکید می کند که باتری جدید از مدل قبلی کوچکتر است و نسبت آن فضای کمتری را اشغال نموده است.

فضای داخلی خودرو مثل بقیه خودروهای کلاس اس مرسدس است. در کابین خودرو از تلفیق استادانه طراحی لوکس و تکنولوژی مدرن مثل صفحه نمایش پشت فرمان کشیده ای که سیستم اطلاعات و سرگرمی را در بر گرفته و از دو صفحه نمایش 12.3 اینچی TFT تشکیل شده است لذت خواهید برد.

مرسدس بنز s560e 2019

 رانندگی با مرسدس بنز S560e 2019

 موتور بنزینی 367 اسب بخاری V6 این خودرو به تنهایی نیز توان تولید نیروی مورد نیاز این خودرو را داراست ولی با ترکیب این موتور با موتور 90 کیلووات بر ساعتی برقی، سوار بر خودرویی لوکس و چابک خواهید بود که نیاز یک فرد ثروتمند و دغدغه مند نسبت به محیط زیست را برآورده می سازد.

بنا بر ادعای مرسدس بنز ، S560e 2019 در حالت تمام برقی توان پیمایش مسافتی بیش از 50 کیلومتر را خواهد داشت. البته این میزان از پیمایش بستگی زیادی به نحوه رانندگی و شرایط دمایی دارد ولی با این حال انتظار می رود که این خودرو توان پیمایش 37 تا 42 کیلومتر را به صورت متوسط داشته باشد.
مرسدس بنز S560e 2019 تنها با استفاده از باتری توان رسیدن به سرعت 130 کیلومتر بر ساعت را دارد.با اینکه بیشتر خریداران معمولا از حالت تمام برقی در داخل شهر استفاده می نمایند ولی در صورت نیاز می توان این خودرو را با سرعت مورد نیاز در بزرگراه ها نیز راند ولی در اینصورت شارژ باتری به سرعت کاهش می یابد.

باتری این خودرو از طریق یک ورودی در سپر عقب شارژ می شود. با استفاده از شارژر های قوی میتوان این خودرو را در کمتر از 90 دقیقه بطور کامل شارژ کرد ولی با شارژرهای معمولی این زمان به پنج ساعت افزایش می یابد.

با قرار گرفتن خودرو در حالت auto بصورت خودکار بهترین منبع تامین نیرو انتخاب می گردد. علاوه بر این حالت E-Mode برای رانندگی بصورت کاملا برقیِ، E-save برای نگه داشتن میزان باتری در یک سطح مشخص و حالت شارژ برای استفاده از موتور احتراقی برای شارژ کردن باتری در مرسدس بنز S560e 2019 در نظر گرفته شده است.

می توانید انتخاب نمایید که قدام قسمت از سیستم انتقال قدرت در مسیر مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا خودرو بر این اساس باتری را برای زمانی مشخص ذخیره نماید. اگر در هنگام رانندگی تمام برقی، باتری خالی گردد، موتور بنزینی بدون تاخیر و بدون نیاز به دخالت شما بکار می افتد. سیستم Eco assist مرسدس بنز، داده های بدست آمده از سیستم های دستیار رانندگی که شامل سیستم ناوبری ماهواره ای می شود را برای ارائه راهکارهایی به راننده به منظور افزایش بهره وری انرژی مورد تحلیل قرار می دهد. اگر سرعت خودرو در نزدیکی  یک میدان زیاد باشد، پدال گاز به لرزش در می آید  تا به راننده پیشنهاد گردد که به دلیل نزدیک شدن به میدان پا را از روی پدال بردارد.

 تعویض دنده به کمک جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک به نرمی انجام می گیرد. علیرغم وزن اضافه خودرو به علت استفاده از باتری، سیستم تعلیق s560e 2019 به خوبی کار می کند. فرمان خودرو به اندازه ای نرم است که حتی  می توانید با سرانگشتانتان نیز آن را کنترل کنید.

با تغییر تعداد صندلی های ردیف عقب از سه به دو عدد ، فضا و راحتی زیادی برای سرنشینان مهیا می شود که تنها در جت های شخصی تجربه ای مشابه آن را خواهید یافت. صندلی های عقب برقی این خودرو امکان تنظیم به حالت های متعددی را دارا بوده و امکان قرار گیری راحت پاها را نیز فراهم می کند. اگر در پشت صندلی مسافر جلو نشسته باشید ، صندلی جلو به جلو حرکت می کند تا پاهای شما در حالت صاف قرار بگیرد. برای راحتی بیشتر شما ، سیستم اطلاعات و سرگرمی مرسدس بنز پشت صندلی جلو در زاویه مناسب برای استفاده شما قرار می گیرد.

جمع بندی بررسی خودروی مرسدس بنز S560e 2019

مرسدس S560e 2019 یکی از لوکس ترین خودروهای پلاگین هیبرید موجود در بازار است. به لطف توجه زیاد مرسدس بنز به ارائه فضایی لوکس و جدا کردن فضای داخلی خودرو از محیط بیرونی ، مسافران احساس می کنند که در یک حباب قرار گرفته اند. اگر معمولا سفرهایی کوتاهی انجام می دهید و به شارژر برق دسترسی دارید احتیاج کمتری به پمپ بنزین پیدا خواهید کرد. ولی اگر راننده ای هستید که مسافت های طولانی را می پیمایید، آپشن دیزل این خودرو بیشتر به دردتان خواهد خورد.

بیشتر بخوانید

از اینکه تا انتهای این مطلب با مجله پروماگ همراه بودید سپاسگزارم ایام بکام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا