دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

خبری

انگشتان دست شما و شکل آنها در مورد شخصیت تان چه می گویند؟

گاهی تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان نتایج جالبی دارند و ارزش اشتراک گذاری و آگهی از آنها را دارند، در یک تحقیق که روی شکل انگشتان دست انجام شده ارتباطی بین شخصیت هر فرد و شکل انگشتان او کشف گردیده است. اگر شما هم مایلید بدانید انگشتان دست تان چه چیزی در مورد شخصیت تان می گویند، این مقاله از مجله پروماگ را تا انتها مطالعه کنید.

آیا شخصیت شناسی از روی انگشتان دست واقعیت دارد یا فقط یک سرگرمی است …!!؟؟

خارج از جنبه سرگرمی به نظر می رسد تا حدودی شخصیت شناسی از طریق انگشتان دست واقعیت دارد و می توان بخشی از شخصیت یک فرد را از روی شکل انگشتان او تشخیص داد. در ادامه سه نوع شکل انگشت دست را معرفی می کنیم که براساس آنها می توانید شخصیت خود و یا اطرافیان تان را تشخیص دهید.

راز شخصیت شناسی از طریق انگشتان در طول انگشت حلقه و اشاره دست چپ نهفته است، اما این تست بیشتر برای آقایان اعمال می شود زیرا طول این انگشتان نشان دهنده سطح تستسترون در مردان است. در واقع شکل و طول انگشتان دست انسان ها در سه حالت A,B,C مطابق شکل زیر هستند. که می توان براساس طول آنها برخی از خصوصیات یک فرد را مشخص کرد.

انگشتان دست

شخصیت شناسی با شکل انگشتان دست

تیپ A) انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره باشد

ما در اینجا در مورد مردان خوش تیپ صحبت می کنیم. آنها جذاب هستند و می توانند با همه ارتباط برقرار کنند. با این حال آنها کمی تهاجمی تر هستند، این مردان اهل ریسک و خطر می باشند. همچنین این نوع مردان اغلب نسبت به همکارانشان با انگشت حلقه کوتاهتر درآمد بیشتری کسب می کنند.

تیپ B) انگشت حلقه کوتاه تر از انگشت اشاره باشد

مردانی که این دست ها را دارند بسیار اعتماد به نفس بالایی دارند و حتی می توانند کمی خودشیفته باشند. این افراد مشکلی ندارند که اغلب تنها باشند و دوست ندارند آشفته شوند. با این حال، هنگامی که پای عشق در میان باشد، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و در اینجور مواقع ابتکار عمل خوبی ندارند.

تیپ C) انگشت حلقه و انگشت اشاره هم اندازه باشند

شاید این تیپ شخصیت به اندازه کافی در حال حاضر کم باشد … مردان با این نوع انگشتان دست بسیار وفادار و دوست داشتنی هستند، همه چیز در آنها متعادل است. آنها آرام و مهربان هستند و به راحتی با همه کس و همه چیز کنار می آیند، این افراد کمتر عصبانی می شوند.

شما چه فکر می کنید، انگشتان دست شما با کدام تیپ گفته شده هماهنگ هستند، آیا واقعاً خصوصیات شخصیتی گفته شده برای شما صدق می کنند، آیا اطرافیان شما مثل دوستان و اقوام تان با شکل انگشتان مشابه عکس خصوصیات گفته شده را دارند، لطفاً در بخش نظرات برای ما بنویسید که تا چه اندازه این موارد برای شما درست است.


پیشنهاد مجله پروماگ جهت مطالعه بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا