دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

تبلیغات و شرایط تبلیغ در وب سایت پروماگ

تبلیغ تبلیغات

از اینکه مجله پروماگ را برای تبلیغات هدفمند خود انتخاب کرده اید بی نهایت خرسندیم.

امیدواریم نتیجه بسیار خوبی از تبلیغ خود در وب سایت ما بگیرید.

ما در مجله پروماگ به چند صورت متفاوت می توانیم تبلیغات شما را انجام دهیم که در ادامه این بخش هرکدام را توضیح داده ایم، پس از آشنایی کامل با انواع تبلیغات قابل ارائه، در انتهای این صفحه یک فرم قرار دارد که می توانید نوع تبلیغ مورد نیاز خود را انتخاب نموده و اطلاعات تماس خود را از طریق فرم برای ما ارسال نمایید، تا در اسرع وقت همکاران ما جهت هماهنگی و اجرای هرچه بهتر تبلیغ با شما تماس حاصل نمایند.

این نوع تبلیغ در وب سایت پروماگ در قالب یک مقاله (پست) قرار می گیرد. شما بعنوان تبلیغ دهنده باتوجه به حوزه فعالیت و کسب و کار خود یک موضوع انتخاب نموده و براساس آن یک مقاله حداقل 400 کلمه ی که حاوی عکس و توضیحاتی در مورد کالا و یا محصول است برای ما ارسال می کنید، گروه تبلیغ پروماگ این مقاله را در سایت منتشر نموده و در معرض دید هزاران بازدید کننده وب سایت قرار می دهد این نوع تبلیغ مناسب برای کارهای زیر است :

  • تبلیغ یک محصول و یا کالای خاص در این حالت شما می توانید کالا و یا محصول خود را معرفی می کنید و خصوصیات آن را شرح می دهید و در نهایت ازخواننده مقاله می خواهید که در صورت تمایل به خرید و یا اطلاع از شرایط خرید با شما تماس گرفته و یا لینک وب سایت خود را قرار دهید تا خواننده مقاله به سایت شما هدایت شود.
  • سئو وب سایت برای افزایش رنک سایت شما در این حالت می توانید در مقاله خود دو لینک فالوو به وب سایت خود بدهید و ما در مجله پروماگ مقاله را با لینک های درج شده منتشر می کنیم، در این حالت لینک ها بعنوان بک لینک ارزشمند برای وب سایت شما در نظر گرفته می شوند و در نتیجه این بک لینک ها باعث ارتقاء رتبه وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجوگر خواهند شد).
  • برندینگ شما می توانید در قالب یک مقاله برند خود را معرفی نموده و فعالیت های کاری تان را شرح دهید.

در هر سه حالت قابلیت ارائه دو بک لینک فالوو وجود دارد. برای کلیه رپورتاژها اصول سئو و لینک سازی داخلی رعایت می شود و در دسته بندی های مرتبط منتشر می شوند، رپورتاژآگهی بصورت دائمی در وب سایت باقی می ماند.

 

مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی در وب سایت پروماگ

 

تبلیغات بنری نوع B یک بنر به ابعاد 980 در 90 پیکسل است که در موقعیت سربرگ سایت در کنار لوگو منتشر می شود و از طریق یک لینک نوفالو مخاطب را به سایت تبلیغ دهنده هدایت می کند، این بنر برای یکماه در تمام صفحات سایت و همچنین در انواع تجهیزات اعم از کامپیوتر، موبایل و تبلت به نمایش گذاشته می شود. بنر فوق بایستی توسط تبلغ دهنده بصورت فایل گیف و یا تصویر با فرمت JPG به ابعاد 90*980 تهیه و ارسال گردد.

تبلیغات

تبلیغات بنری نوع C یک بنر به ابعاد 450 در 450 پیکسل است که در ساید بار سمت چپ صفحه اصلی به نمایش گذاشته می شود و از طریق یک لینک نوفالو مخاطب را به سایت تبلیغ دهنده هدایت می کند، این بنر برای یکماه فقط در صفحه اصلی و همچنین در انواع تجهیزات اعم از کامپیوتر، موبایل و تبلت به نمایش گذاشته می شود. بنر فوق بایستی توسط تبلغ دهنده بصورت فایل گیف و یا تصویر با فرمت JPG به ابعاد 450*450 تهیه و ارسال گردد.

تبلیغ تبلیغات

تبلیغات بنری نوع D یک بنر به ابعاد 450 در 450 پیکسل است که در ساید بار سمت چپ فقط صفحات داخلی سایت (مقالات) به نمایش گذاشته می شود و از طریق یک لینک نوفالو مخاطب را به سایت تبلیغ دهنده هدایت می کند، این بنر برای یکماه در تمام صفحات داخلی و همچنین در انواع تجهیزات اعم از کامپیوتر، موبایل و تبلت به نمایش گذاشته می شود. بنر فوق بایستی توسط تبلغ دهنده بصورت فایل گیف و یا تصویر با فرمت JPG به ابعاد 450*450 تهیه و ارسال گردد.

تبلیغات

تبلیغات بنری نوع E یک بنر به ابعاد 750 در 400 پیکسل است که در انتهای متن تمام مقالات سایت به نمایش گذاشته می شود و از طریق یک لینک نوفالو مخاطب را به سایت تبلیغ دهنده هدایت می کند، این بنر برای یکماه در انتهای متن تمام مقالات سایت و همچنین در انواع تجهیزات اعم از کامپیوتر، موبایل و تبلت به نمایش گذاشته می شود. بنر فوق بایستی توسط تبلغ دهنده بصورت فایل گیف و یا تصویر با فرمت JPG به ابعاد 400*750 تهیه و ارسال گردد.

تبلیغات اسپانسرینگ نوعی از تبلیغ است که از طریق دو بنر متفاوت که یکی از آنها در وسط متن مقاله و دیگری در انتهای متن مقاله در یک پیج خاص از وب سایت که توسط تبلیغ دهنده براساس حوزه فعالیت خود انتخاب می کند منتشر می شود حوزه فعالیت باید با متن مقاله مطابقت داشته باشد. در صفحات منتخب هیچگونه تبلیغ دیگری منتشر نخواهد شد و آن صفحه مختص اسپانسر خواهد بود و می تواند در طول مدت تبلیغ که به توافق طرفین می رسد بنرهای خود را تعویض نماید، هر دو بنر بوسیله لینک نوفالو به وب سایت تبلیغ دهنده متصل می شوند. ضمناً اسپانسر می تواند در یکی از بنرها خود را معرفی نموده و در بنر دیگر محصول خود را معرفی کند.

خواهشمند است با توجه به توضیحات بالا برای دریافت تعرفه تبلیغات مدنظر خود و ثبت آن فرم مقابل را تکمیل نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دکمه بازگشت به بالا