دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

روانشناس خوب در تهران دکتر رامین علوی نژاد

روانشناس خوب در تهران

یک روانشناس خوب در تهران و سایر شهرها می تواند به درمان بسیاری از مشکلات روانشناسی کمک کند. دکتر رامین علوی نژاد، یکی از بهترین روانشناسان شهر تهران هستند که سالیانه به افراد زیادی کمک می کنند. ایشان با ارائه ی رویکردهای درمانی موثر کیفیت زندگی افراد را افزایش می دهند.

 

روانشناس خوب در تهران را بهتر بشناسید

دانش روانشناسی، دانشی فراگیر می باشد. این دانش به تحلیل و حل مشکلات روانی و رفتاری انسان ها می پردازد. یک روانشناس، متخصصی است که در این زمینه تحصیل کرده و مدرک دکتری دریافت کرده است.

روانشناس با تحلیل مشکلات روانی و عاطفی افراد، به درمان اختلالات و بهبود سلامت آنها می پردازد. اگر قصد مراجعه بع یک روانشناس خوب را دارید بهتر با کمک این مقاله اطلاعات خود را افزایش دهید.

در طی حتی دو دهه گذشته نیز، اغلب مردم تصور می کردند تنها افرادِ مبتلا به اختلالات روانی و رفتارهای نابهنجار، باید به دکتر روانشناس مراجعه کنند. اما، با گذشت زمان و افزایش سطح آگاهیِ جوامع، این تصور اشتباه تا حد زیادی کاهش یافت. دیدگاه اغلب مردم نسبت به روانشناس دستخوش تغییرات مثبتی شده است.

روانشناسی از جهات مختلفی به بررسی مشکلات روانشناختی می پردازد. به طور مثال: روانشناسی فردی، روانشناسی خانواده، مشاوره ازدواج و مشاوره کودک. هر فرد با توجه به مشکلات خود باید به یکی از متخصصین نامبرده شده مراجعه کند.

روانشناس خوب در تهران را بهتر است با آگاهی و هوشمندانه انتخاب کنید. انتخاب یک روانشناس خوب به افزایش سلامت روانی شما کمک می کند. درنتیجه قدم مثبتی در رشد و شکوفایی خود خواهید برداشت. با کمک از یک روانشناس خوب در تهران، مشکلات و استرس زندگی خود را به حداقل برسانید.

روانکاو خوب در تهران

روانکاوی یکی از رویکردهایی درمانی است که توسط روانشناسان و سایر متخصصین حوزه سلامت روان استفاده می شود. یک روانکاو خوب در تهران با مشکلات زیربنایی و مشکلاتی که اغلب ریشه در ناخودآگاه دارند کار می کند. درمان واقعی و ریشه ای اغلب بوسیله روانکاوی رخ می دهد. بسیاری از مشکلات افراد ریشه در دوران کودکی آنها دارد. بنابراین یک روانکاو خوب در تهران یا سایر شهرها به تجربیات دروان کودکی اهمیت زیادی می دهد.

درمان روانکاوی به زمان زیادی نیاز دارد. اما افراد تحت روانکاوی با شناخت و آگاهی تازه ای که پیدا می کنند می توانند رضایت از زندگی بالایی را بدست آورند.

چرا مراجعه به روانشناس ضرورت دارد؟

در ذهنِ هر فردی، احساسات پنهان زیادی وجود دارد. این احساسات، می توانند ناراحت کننده باشند. درنتیجه بیان آنها به یک فرد متبحر نیاز دارد. افزایش استرس زندگی شهری و مسئولیت های گسترده ای که هر فرد بر غهده دارد، مشکلات احساسی را بیش از پیش سرکوب می کند و مشکلات روانشناختی ایجاد می گردد. ضرورتِ مراجعه به یک روانشناس خوب در تهران و یا سایر شهرها، در این مواقع آشکار می گردد.

یک دکتر روانشناس، با دانش و مهارتی که در زمینه روانشناسی دارد، به شما کمک می کند تا از مشکلات خود آگاهی پیدا کنید. کسب آگاهی اولین قدم برای حل مشکلات به صورت شفاف است. درنتیجه با راهکارهای موجود قابل استفاده می شوند.

در بسیاری مواقع، پنهان کردن مشکلات و عدم بیان آنها با یک دکتر روانشناس، استرسی بیشتری ایجاد می کند. زندگی بدون چالش و مشکل نیست اما با مقابله صحیح می توان آنها را بدرستی حل کرد.

زمانی که شناخت مناسبی نسبت به خود ایجاد شود، مشکلات بدون راه به نظر نمی رسند. برعکس، شناخت ناکافی مسبب اختلالات مشکلاتی از قبیل افسردگی می شود. ملاقات با یک  روانشناس خوب در تهران نه تنها آگاهی شما را افزایش می دهد، بلکه نحوه حل مشکلات را به شما آموزش می دهد.

چه موقع به روانشناس مراجعه کنیم؟

وقتی مشکلات آشکار می شود، بدون شک باید از کمک یک روانشناس استفاده کرد. مشکلات روانشناختی که نیازمند مراجعه به روانشناس هستند را در ادامه مرور می کنید.

استرس

استرس، یکی از رایج ترین مشکلات زندگی شهری است و اکثر افراد تا حدودی به آن دچار می باشند. دریافت کمک از یک روانشناس خوب در تهران و سایر کلان شهرهای منجر به کاهش استرس و فشارهای روزمره و در نتیجه درمان و پیشگیری از اختلال می شود.  استرس، به خودی خود می تواند منجر به مشکلات جسمی از حملات مغزی و قلبی شود. بنابراین بهتر است آن را جدی بگیرید.

اضطراب

اضطراب، یک اختلال شایع و رایج است. برای درمان آن بهتر است به یک دکتر روانشناس مراجعه کنید. اضطراب های خفیف می توانند به راحتی مدیریت شوند. اما زمانی که طولانی مدت شوند و با راهکارهای معمول کاهش نیابند، باید از دکتر روانشناس کمک گرفت. برای بهبود سلامت و کاهش اضطراب، روانشناس در طول درمان در کنار شما باقی خواهد ماند.

تعارض های خانوادگی

یک خانواده، اولین اجتماعی است که انسان آن را تجربه می کند. خانواده باید آرامش، رشد و پیشرفت را فراهم سازد. نه برعکس. بنابراین با مراجعه به یک روانشناس خوب در تهران می توانید مشکلات کوچک را حل کرده و از مشکلات بزرگ پیشگیری نمائید. بزرگ شدن مشکلات زمان درمان را طولانی تر می کننند. بنابراین، وقتی که پایه های اولین نهاد اجتماعیِ انسان، سالم باشد، بازخورد آن در دیگر موارد از قبیل ازدواج نیز آشکار خواهد شد.

معرفی یک روانشناس خوب در تهران

در تهران نیز، مانند سایر شهرهای بزرگ، خانواده های زیادی زندگی می کنند. نیاز به روانشناس در این شهرها، به دلیل مشغله ها و استرس های ذاتیِ زندگی شهری، بیشتر از هر جای دیگری ملموس است.

دکتر رامین علوی نژاد، دارای دکتری تخصصی در روانشناسی (ش.ن. ۱۶۵۲۴) و عضو انجمن روانشناسی آمریکا (APA M.N. C2001980008) به عنوان یک روانشناس خوب در تهران، سالهاست که مشغول به فعالیت هستند. ایشان به روانشناسی و روان درمانگری، حل مشکلات فردی و خانوادگی و اختلالات روانشناختی می پردازند. ایشان تا به امروز تعداد بسیار زیادی از پایتخت نشینان، با مراجعه به ایشان و گذراندان دوره ی درمانی خود، به این باور رسیده اند که به چه اندازه به کمک یک روانشناس حاذق نیاز داشته اند.

دکتر رامین علوی، تا به امروز، کتاب ها و مقالات بسیاری را به چاپ رسانده اند. ایشان در رواندرمانی اختلالات روانشناختی از قبیل وسواس، افسردگی، اضطراب، مشاوره ی خانواده، زوج درمانی، مشاوره ی کودک و… نقش مهمی را ایفا نموده اند. همچنین ایشان عضو سازمان نظام روانشناسی، انجمن روانشناسی ایران و British psychological society learning centre می باشند.

در واقع، یک روانشناس خوب، متخصصی است که با بررسی دقیق شخصیت مراجعین، راهکارهایی مناسبی برای مقابله با مشکلات ارائه می دهد.

بنابراین، می بایست با تحقیق و بررسی کافی، در انتخاب یک دکتر روانشناس خوب، وسواس به خرج دهید. چرا که، این مسئله می تواند نقشی مهمی در سلامت شما داشته باشد.

مزایای مراجعه به دکتر روانشناس

با کمک گرفتن از یک روانشناس خوب در تهران، خواهید توانست چالش های زندگی خود را حل کنید. یک روانشناس متبحر و با تجربه، به شما نحوه حل مشکلات را می آموزد. با مهارت هایی که از جلسات روانشناسی به دست می آورید، راهی آسان برای زندگی به وجود می آید. همچنین می توانید آموزه های خود را به نسل های آینده نیز انتقال بدهید.

در این بخش می پردازیم به چند نمونه از نتایج به دست آمده از دوره های درمانی دکتر رامین علوی نژاد.

 • درمان افسردگی و پیشگیری از عواقب ناشی از آن
 • حل فراموش کردن مرگ عزیزان
 • درمان عادت های ناسالم مثل وسواس
 • درمان استرس حاد
 • درمان فوبیاهای مختلف
 • مدیریت بحران
 • کنترل خشم و پرخاشگری
 • حل تعارض های خانوادگی
 • حل مشکلات ازدواج
 • بهبود فرایند تصمیم گیری
 • درک ارزش شخصی
 • درک مفهوم زندگی
 • بهبود روابط بین فردی و اجتماعی

این مشکلات، برخی اختلالات شایع و برجسته ای می باشند که با مراجعه به دکتر رامین علوی نژاد روانشناس قابل درمان می شوند. با این حال، اولین قدم پذیرش است. به عبارتی، زمانی که مراجع بپذیرد که به تنهایی نمی تواند مشکلات خود را حل کند و نیاز به کمک دارد، راه برای درمان گشوده خواهد شد.

متخصصین روانشناسی، با دانش و مهارت های خود، آماده ی ارائه مشاوره و درمان های حرفه ای به افراد هستند. آنها راه رسیدن به یک زندگی متعادل را به شما نشان می دهند.

دکتر رامین علوی نژاد روانشناس

در این محتوا، برخی مشکلات و اختلالاتی که نیازِ جدی به یک روانشناس خوب در تهران را داشتند، مرور کردیم. اما به آن معنا نیست که حتما می بایست درگیر مشکلی شوید تا به دکتر روانشناس مراجعه کنید. چرا که، اگر مشکل جدی هم وجود نداشته باشد، برای بهبود کیفیت زندگی و یادگیری رفتارهای سازگارتر ملاقات با یک دکتر روانشناس مفید خواهد بود.

افراد برای تصمیم گیری درباره بسیاری از مشکلات زندگی، مثل ازدواج، فرزندآوری و غیره نیاز به مشاوره دارند. زیرا، در زندگی همواره در حال رشد و یادگیری هستیم. تغییرات گوناگونی در زندگی اتفاق می افتد. این تغییرات مثبت یا منفی هستند. اما مسئله مثبت یا منفی بودن نیست، مسئله نحوه مواجهه ما با مشکلات است.

در اصل، زمانی که تحت نظر یک روانشناس هستید، از سردرگمی خلاص می شوید. بنابراین می توانید تصمیم های سازگارانه تری برای زندگی خود بگیرید. مدیریت چالش های زندگی به شکلی دست، در واقع یک هنر به حساب می آید. برای دریافت کمک تخصصی از دکتر رامین علوی نژاد روانشناس می توانید به وب سایت ایشان به آدرس drraminalavi.com مراجعه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا