دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

معماری و دکوراسیون

چگونه سبک‌های روشنایی را با هم ادغام کنیم؟

در سال های اخیر ، ادغام سبک ها در طراحی داخلی، مورد توجه بسیاری از ایده پردازان قرار گرفته است. اگر به دنبال اضافه کردن رنگ و لعابی خاص به خانه خود هستید یا در حال نوسازی یا بازسازی هستید، می توانید با ترکیب انواع رنگ ها ، آبکاری ها و بافت ها، یک فضای منحصر به فرد، شخصی و بسیار خلاقانه ایجاد کنید که بسیار دل انگیز باشد.

در اینجا شش نکته وجود دارد که به شما در ترکیب و تطبیق دکوراسیون با نورپردازی و ایجاد یک فضای فراموش نشدنی کمک می کند.

1. از لوازم جانبی استفاده کنید که یک ویژگی مشترک دارند.

هنگام انتخاب وسایل روشنایی، همیشه اطمینان حاصل کنید که آنها چیزی مشترک مانند شکل ، رنگ ، متریال یا سبک دارند. با اطمینان از ترکیب ویژگی ها، شما می توانید طراحی داخلی خود را به زیبایی منسجم نگه دارید.

نوشته های مشابه

2. نور را لایه لایه کنید.

زیبایی های اتاق خود را برجسته کنید، به محیط حال و هوای تازه بدهید و با لایه بندی نور در فضا، دکوراسیون را با نورپردازی مطابقت دهید.

اطمینان حاصل کنید که حداقل دو نوع نورپردازی را اضافه می کنید: وظیفه ای و تأکیدی ، بنابراین می توانید در حالی که اتاق شما به عنوان یک فضای کار قابل استفاده است، در محیط عمق و گرما ایجاد کنید.

همچنین باید بتوانید این لایه های روشنایی را به طور جداگانه کنترل کنید و در صورت لزوم ، روشنایی را به صورت جداگانه روشن و خاموش کنید.

دیمرها نیز گزینه ای عالی هستند زیرا آنها به تطبیق پذیری اضافی کمک می کنند و به شما امکان می دهند نورپردازی خود را تنظیم کنید تا بتوانید میزان روشنایی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

دکوراسیون پذیرایی

3. از یک نقطه کانونی استفاده کنید.

با اضافه کردن یک نقطه کانونی ، توجه را به زیباترین قسمت اتاق جلب کنید.

یک لوستر لوکس یا چراغ آویز گزینه بسیار مناسبی است زیرا نگاه ها را به سوی مرکز اتاق می کشاند و انعطاف پذیری زیادی را امکان پذیر می کند.

همچنین طیف گسترده ای از سبک ها ، رنگ ها و آبکاری های موجود در دسترس است که مطمئناً متناسب با هر طراحی است و به شما امکان می دهد فضای مورد نظر خود را سفارشی کنید.

4. همه چیز را ساده نگه دارید.

برای اینکه نورپردازی شما به طور مؤثر کار کند ، باید به چند قطعه مورد علاقه خود بچسبید و از اضافه کردن عناصر از سبک های مختلف خودداری کنید.

این امر از سردرگمی ، هرج و مرج و احساس بی نظمی در اتاق جلوگیری می کند و باعث می شود طعم و مزه بی نظیر شما در طراحی داخلی بدرخشد.

دکور اتاق نشیمن

5.  جسور باشید.

هنگام طراحی مجدد اتاق خود یا کشف روش های جدید روشنایی یک فضا ، یک سبک جدید از نورپردازی را امتحان کنید.

تحقیقات خود را انجام دهید و ترندهای روز و ایده های طراحی موجود را کشف کنید ، سپس با بافت ها و رنگ های جدید آن را تکمیل کنید.

با این حال ، اطمینان حاصل کنید که قبل از دائمی شدن آنها با هرگونه تغییر راحت هستید. اگر اینطور نیست ، باید آنها را در اسرع وقت حذف یا جایگزین کنید.

لوازم کلاسیک مانند لوسترها همیشه به روز و گزینه هایی عالی هستند.

نورپردازی راه پله ها

6. سبک ها را ترکیب کنید.

هدف این است که هنگام مخلوط کردن سبک های روشنایی ، حداقل دو سبک را ترکیب کنید. باز هم ، خیلی هیجان زده نشوید اما امتحان کنید تا ببینید چه چیزهایی با هم و در کنار هم خوب به نظر می رسند.

طراحی های الهام بخش و ایده های زیادی وجود دارد که می تواند خلاقیت شما را برانگیخته کند.

هنگامی که شما در حال تلفیق و تطبیق سبک های روشنایی با هم هستید ، خوب فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید. از تغییر همه چیز خودداری کنید و در عوض سبک چند وسیله کلیدی را با هم ترکیب کنید که باعث خوشحالی شما می شود.

راه حلی پیدا کنید که کدام وسایل روشنایی و اتصالات می توانند، حال و هوایی لوکس به فضای شما اضافه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا