دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

معرفی کلینیک زیبایی دکتر افسانه زرگنج فرد

کلینیک زیبایی افسانه زرگنج

در این مقاله با کلینیک زیبایی دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

یکی از دغدغه های امروزی افراد مخصوصا بانوان ظاهر آنها هست و دوست ندارند، همراه با بالا رفتن سن آنها زیبایی و جوانی شان هم از بین برود و صورتی چروکیده و شل داشته باشند و از حس و حال جوانی خارج شوند. به همین دلیل آنها سعی می کنند، به هر طریقی که باشد، زیبایی خود را به دست آورند. آنها گاه با اشتباهات نادرست خود به سمت داروها و مواد نامرغوبی می روند تا جوانی خود را بازگردانند، اما متاسفانه مشاهده شده است که این داروها برای پوست آنها مناسب نبوده و حتی اثرات بدی در پوست آنها ایجاد می کند، بنابراین خوب است که ابتدا اشخاص با آگاهی و اطلاعات دقیق دکتر متخصص را تشخیص دهند تا بتوانند بدون هیچ نگرانی جوانی خود را به دست آورند و پوستی زیبا و شفاف داشته باشند. از میان متخصصان باتجربه و ماهر در زمینه جوانی و زیبایی دکتر افسانه زرگنج فرد وجود دارد که ایشان توانسته اند با تجربه، مهارت و همچنین با روش های استاندارد زیبایی و جوانی متقاضیان را به آنها پس بدهد. دکتر افسانه زرگنج فرد متخصص زیبایی است که برای هرکس که مایل است، جوانی و زیبایی خود را باز به دست آورد می تواند به کلینیک دکتر زرگنج فرد مراجعه کند و جوانی خود را با درمان دکتر به دست آورند.

دکتر زرگنج فرد برای جوانی و زیبایی فرد روش های مختلفی را انجام می دهد، به گونه ای که این روش ها برخلاف بسیاری از روش های دیگر هیچ آسیبی به فرد نمی زند و همان چیزی که شخص از جوانی انتظار داشت، را برای او با روش های خاص خود انجام می دهد و در نهایت رضایت افراد را در پی دارد.

روش هایی که دکتر افسانه زرگنج فرد برای جوانسازی و زیبایی انجام می دهد، عبارت است، از:

 • جوان سازی و زیبایی با استفاده کردن از نخ
 • لیفت کردن صورت
 • کربوکسی تراپی
 • زاویه سازی صورت
 • معاینه واژن زنان
 • مزونیدلینگ
 • تزریق کردن ژل
 • لیزر کردن موهای زائد در بدن
 • درمان کردن نازایی
 • درمان کردن بیماری های زنانه که در خانم ها وجود دارد
 • برطرف کردن مشکلات جنسی
 • ارائه خدمات پوست و مو

شما همچنین می توانید در وب سایت دکتر زرگنج نمونه های زیادی از جمله عکس های عمل لابیاپلاستی دکتر زرگنج را مشاهده نمایید.

کربوکسی تراپی

در گذشته افراد برای درمان گرفتکی بدن، تسکین دردهای بدن از استخرهای آب گرم، سونا و جکوزی استفاده می کردند و از این کار با رضایت خاطر بیرون می آمدند و مشاهده می کردند که درد عضلات آنها کاملا از بین رفته است و بهبود یافته اند. این بهبودی آنها به خاطر دی اکسیدکربنی بود که در آب وجود داشت که موجب درمان گرفتگی عضلات آنها می شد.

کربوکسی تراپی

امروزه پزشکان کربوکسی را برای درمان گرفتگی عضلات و تسکین درد بیماران استفاده می کنند. گازهای دی اکسید کربن به صورت فشرده جمع می شوند و بعد به دستگاه کربوکسی وصل می شود و شدت آن بستگی به پوست و بدن بیمار دارد. هرچه درد بیمار بیشتر باشد، گاز دی اکسید کربن موجود در دستگاه بیشتر می شود و هرچه درد کمتر، گاز موجود هم کمتر می شود که در پوست بیمار تزریق می شود.

پوست بدن نسبت به گاز دی اکسید کربن حالت تهاجمی دارد. زمانی که گاز دی اکسید کربن وارد بدن می شود، بدن سعی می کند این گاز دی اکسید کربن را از بدن خارج کند و با خارج شدن دی اکسید کربن، اکسیژن بیشتر فعالیت می کند و باعث می شود، خون بیشتری در رگ ها حرکت کند و موجب جوانسازی می شود.

زاویه سازی صورت

امروزه زاویه سازی یکی از مواردی است که خانم ها و آقایان بیشتر به سمت آن گرایش پیدا کرده اند و تمایل دارند، زاویه سازی انجام دهند و با این کار زیبایی صورت خود را به دست آورند. دکتر زرگنج فرد زاویه سازی را با حساسیت و مهارت بالایی در مطب خود انجام می دهد، زیرا اگر اشتباهی در اینجا صورت بگیرد صورت فرم بدی به خود می گیرد و ترکیب ناهماهنگی ایجاد می کند. ایشان سعی می کنند، به نحو احسن کار را انجام دهند تا متقاضیان راضی باشند.

متقاضیان برای این عمل زیبایی بایستی هزینه هایی بپردازند که با توجه به سن آنها این هزینه متفاوت است. هرچه سن شخص کمتر باشد، این عمل راحتتر است و کار زاویه سازی زودتر تمام می شود، ولی هرچه سن افراد بیشتر باشد، این عمل نیاز به جلسه های بیشتری دارد تا بیمار به کلینیک بیاید و عمل را انجام دهد، بنابراین این بیماران نیاز به پرداختن هزینه زیادتری نسبت به دیگران هستند.

زاویه سازی صورت

معاینه واژن

یکی از کارهایی که دکتر در کلینیک خود انجام می دهند، معاینه واژن است. معاینه واژن شامل مواردی مانند: رحم، تخمدان، مثانه، دهانه رحم و…. است که مورد معاینه دکتر قرار می گیرد.

این بیماری ها در خانم ها به ویژه خانم های باردار، خانم هایی که دچار مشکلات رحم، مثانه و عفونت شده اند، می باشد و با مراجعه به کلینیک مورد معالجه قرار می گیرند. برای معاینه کردن واژن بهترین زمان که بهتر بیماری خود را نشان می دهد، دوران عادت ماهانه است که خانم ها به جز خانم های باردار بهتر است، در این زمان به دکتر مراجعه کنند. خانم هایی که ازدواج کرده اند بهتر است، برای معاینه واژن قبل از رابطه جنسی مراجعه کنند، زیرا زمان مناسب درمان این زمان است که اگر مشکلی بود خود را به خوبی نشان دهد.

بیماران باید برای معاینه کردن واژن خود به پزشک معتبری مراجعه کنند که هم قابل اعتماد و هم در این زمینه مهارت خاصی داشته باشند و از تمیز بودن دستگاه های موجود در کلینیک مطمئن شوند، زیرا یکی از راه های ورود بیماری به شخص عدم استرلیزه بودن دستگاه های پزشکان است که خوشبختانه دکتر زرگنج فرد هم خودشان قابل اعتماد هستند و هم دستگاه های استرلیزه استفاده می کنند.

نتیجه

با توجه به مطالب گفته شده دکتر زرگنج فرد دارای تخصص بالا در زمینه جوانسازی و زیبایی پوست می باشد و کلینیکی در این زمینه دایر کرده است که با مهارت و تجربه بالایی که دارد، توانسته است، بیماران زیادی را که به کلینیکشان مراجعه می کنند، درمان کنند و ارائه دستگاه های درمان در مطب دکتر زرگنج فرد نسبت به مطب های دیگری دارای کیفیت و مرغوبیت بالاتری است که افراد می توانند با اطمینان خاطر به این مطب مراجعه کنند و زیبایی و جوانی از دست رفته خود را بازیابند.

امید است به خوبی با کلینیک زیبایی دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا شده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا