یخچال فریزر هوشمند جدید شرکت سامسونگ

یخچال فریزر جدید خانواده سامسونگ بیش از یک یخچال معمولی است

آشپزخانه مرکز خانه است با استفاده از یخچال جدید سامسونگ مرکز خانه خود را هوشمند و بروز نمایید با این یخچال میتوانید برنامه های روزانه خود را تنظیم نمایید لیست سفارش خرید تهیه و ارسال نمایید با استفاده از پنل نمایش آن سرگرم شوید.

توقعات خود را از این یخچال افزایش دهید

لیست آهنگ های مورد علاقه خود را ایجاد کنید و با بالاترین کیفیت در هنگام انجام فعالیت های روزانه گوش دهید لیست فیلم های مورد علاقه خودتان را ایجاد و تماشا نمایید.

مدیریت مواد غذایی ، ایجاد لیست خرید و سفارش خرید با استفاده از قابلیت دیدن داخل یخچال و فریزر با استفاده از دوربین های داخلی
ارتباط با گوشی های هوشمند اعضاء خانواده و اشتراک گزاری تصاویر و لیست های خرید و مایحتاج روزانه
قابلیت های سرگرمی شامل ارتباط با گوشی هوشمند و پخش لیست موزیک ها و ارتباط با تلویزیونهای سامسونگ و آینه کردن برنامه ها و فیلم ها در صفحه نمایش یخچال

مواد غذایی خود را تازه و زیبا نگهداری کنید

این یخچال به آخرین تکنولوژی های سرد کننده مجهز شده و  با استفاده از آنها مواد غذایی خود و خانواده را همیشه تازه و مفید نگهداری کنید و نگران فساد آنها در طولانی مدت نباشید .

Samsung family hub refrigerator

با این یخچال یک خانواده تکنولوژی به خانه شما وارد میشود

با استفاده از صفحه نمایش بزرگ می توانید برنامه های غذایی و خرید خود را هماهنگ کنید و این سیستم کمک میکند خانه خود را ساماندهی کنید و هر روز بهتر زندگی نمایید .

Samsung family hub refrigerator

موجودی مواد غذایی خود را داشته باشید و نگران کمبود آنها نباشید
لیست خرید اتوماتیک توسط یخچال برای شما ارسال میشود ، با استفاده از دوربین های داخلی مواد غذایی را تحت کنترل داشته باشید شما حتی میتوانید تاریخ انقضاء مواد غذایی را بصورت هشدار بروی گوشی هوشمندتان ببینید.
داخل یخچال را روی گوشی هوشمندتان ببینید دریافت پیام
با استفاده از سه دوربین داخلی که در هنگام باز و بسته شدن درب یخچال عکس میگیرند میتوانید از هر کجا مواد غذایی را کنترل کنید و کمبود ها را خرید نمایید با استفاده از سه دوربین داخلی که در هنگام باز و بسته شدن درب یخچال عکس میگیرند میتوانید از هر کجا مواد غذایی را کنترل کنید و کمبود ها را خرید نمایید

[maxbutton id=”1″ url=”http://www.samsung.com/us/explore/family-hub-refrigerator/overview/” text=”بیشتر بخوانید” ]

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.