دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

آموزش

آموزش تضمینی آیلتس؛ یک بار برای همیشه یاد بگیرید!

شاید برای شما سوال باشد که آیا می‌توان یک بار و برای همیشه آیلتس را یاد گرفت به‌گونه‌ای که نیاز به یادگیری دوباره آن نباشد؟ جواب بله است. شما می‌توانید با شرکت در کلاس زبان آنلاین، فرایند یادگیری آموزش تضمینی آیلتس را شروع کنید و با مرور یادگیری‌ها، برای همیشه آن را به یاد داشته باشید. اگر انتخاب شما کلاس‌های حضوری است، کلاس زبانی که در نزدیکی محل زندگی‌تان است، مسیر یادگیری شما خواهد بود. با ما همراه باشید.

تعیین سطح؛ راهی برای شروع از مکان مناسب

سطح همه افراد در یادگیری زبان یکسان نیست. گاهی این موضوع باعث می‌شود که انتخاب سطح مناسب شروع سخت باشد و باعث سردرگمی برای شروع مناسب باشد. شما می‌توانید در تعیین سطح زبان به صورت شفاهی شرکت کنید تا بدون هیچ دغدغه‌ای، آموزش آیلتس را در مکان مناسب، ادامه دهید.

آموزش آیلتس؛ آفلاین یا آنلاین

انتخاب کلاس مناسب به شما بستگی دارد. باید شرایط خود را بررسی نمایید و آن را سبک و سنگین کنید تا به این نتیجه برسید که کلاس زبان آنلاین بیشتر برای شما مناسب است یا کلاس حضوری؟
شناخت مزایا و معایب هر کدام به تصمیم‌گیری بهتر شما کمک می‌کند. با شرکت در کلاس زبان آنلاین برای آموزش تضمینی آیلتس؛ می‌توانید به کلاس‌ها در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشید، بازپخش آن‌ها را مشاهده کنید، هزینه‌های رفت‌وآمد و زمان از دست رفته را کاهش دهید و…، اما تعدادی از مردم با وجود همه این مزایا شرکت در کلاس‌های حضوری را ترجیح می‌دهند پس آن‌ها می‌توانند کلاس زبانی در نزدیک محل زندگی را انتخاب کنند.

چرا استاد آیلتس در فرایند آموزش تضمینی آیلتس مهم است؟

می‌دانید که آیلتس دارای دوره‌های مختلفی است که با تعیین سطح زبان، می‌توانید به دوره مناسب آن وارد شوید. در مراکز مختلفی، آموزش تضمینی آیلتس انجام می‌شود. شاید از خود بپرسید که این دوره‌ها با هم دیگر فرق دارند؟ قطعا؛ تفاوت آن‌ها در اساتیدشان است.

آموزش آیلتس

ویژگی‌های استاد خوب در آموزش تضمینی آیلتس

استاد خوب می‌تواند یادگیری را جذاب کند، از شیوه‌های موثر برای یادگیری استفاده کند، نوع مناسب آموزش را با توجه به سن شما انتخاب نماید، به تفاوت‌های فردی شما توجه کرده تا متناسب با آن از رویکرد مناسبی استفاده کند. میزان تسلط استاد و تجربه او در تدریس به دانشجویان و همچنین سابقه انجام کارهای مرتبط با مدرک آیلتس به شما نشان می‌دهد که چقدر برای آموزش آیلتس تواناست.
استاد خوب به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر یاد بگیرید، یادگیری ماندگارتری داشته باشید و محتوای آموزشی برای شما جذاب‌تر باشد؛ به‌گونه‌ای که بخواهید یادگیری را در محیط‌های خارج از کلاس ادامه دهید.
یک استاد توانا در آموزش تضمینی آیلتس به شما این فرصت را می‌دهد که نکات را یاد بگیرید؛ زبان انگلیسی مختص به کلاس نیست، شما با حضور در کلاس مهارت‌ها را یاد می‌گیرید، متوجه نکات مهم می‌شوید و با خطرات فراموشی آشنا می‌شوید و… تا زبان انگلیسی را در خارج از محیط کلاس نیز ادامه دهید یعنی در هر موقعیتی که برای شما فرصت یادگیری بود، آن را غنیمت بشمارید تا به یک یادگیری پایدار و تضمینی برسید.
راه یادگیری تضمینی آیلتس صرفا شرکت در کلاس آموزش آیلتس نیست، شما باید بخواهید آن را یاد بگیرید و در موقعیت‌های مختلف به کار ببرید؛ به کار بردن نکات مهم‌ترین اصل در یادگیری و ماندگاری دانش است، فرقی ندارد که آن را از طریق کلاس زبان آنلاین یاد گرفته باشید یا از کلاس حضوری استفاده کرده باشید. مهم استاد درس و شیوه آموزش آن است که با همراهی تمرینات شما، می‌تواند یادگیری پایداری را در ذهن‌تان پدید آورد.
بهتر است بدانید که یادگیری آیلتس فقط به شرکت در کلاس و استفاده از استاد محدود نمی‌شود، شما می‌توانید بدون کمک آن‌ها نیز آیلتس را یاد بگیرید اما با کمک استاد مناسب، این مسیر بسیار کوتاه‌تر خواهد شد. استفاده از استاد و کمک گرفتن از دانش و تجربیات او، مثل استفاده از مسیر میان‌بر است که مسیر را برایتان کوتاه می‌کند؛ یعنی به جای یادگیری در 10 سال، می‌توانید در 1 الی 2 سال همه نکات مهم را یاد بگیرید و بعدا فقط آن را مرور نمایید تا در حافظه‌تان تثبیت شود.

آیا می‌توان بدون تلاش آموزش آیلتس را به موفقیت رساند؟

آیلتس و آموزش آن یک مسیر ساده و بدون چالش نیست که به تلاش و توجه شما نیاز نداشته باشد. شما باید برای دستیابی به نتیجه مطلوب تلاش کنید و بهتر است بدانید که میزان تلاش شما تا حد زیادی در نتیجه نهایی تاثیر خواهد داشت. در واقع با استاد فقط نقش راهنمای مسیر را دارد که راه را برایتان روشن کند اما کسی که این مسیر را طی می‌کند تا به موفقیت برسد، شما هستید و نتیجه با تلاش شما کسب خواهد شد.

یادگیری آیلتس

قبل از شروع هدف را تعیین کنید

مسیر یادگیری آسان نیست. گاهی با سختی‌هایی مواجه خواهید شد که در رسیدن به مقصد شمارو ناامید می‌کند. برای جلوگیری از ناامیدی به چند نکته توجه نمایید:
•    برای خود هدفی داشته باشید. این هدف به شما کمک می‌کند تا روی یک موضوع متمرکز بمانید.
•    دستاوردها و پیشرفت‌های خود را اندازه‌گیری کنید.
•    از استاد خوب یا یک مجموعه مناسب برای آموزش تضمینی آیلتس استفاده کنید و به او ایمان داشته باشید زیرا این توجه شما و انجام دادن تمرینات است که نتیجه خوب را به وجود می‌آورد.
•    تمرین را فراموش نکنید. همه یادگیری‌ها، اگر تکرار نشوند، فراموش خواهند شد پس تضمین یادگیری و ماندگاری، تکرار کردن آن در طول زندگی است.
درنهایت به یاد داشته باشید که آموزش زبان آنلاین یا آموزش آیلتس به صورت حضوری فرق چندانی با هم ندارد، این شما هستید که می‌توانید با تلاش‌های خود به نتیجه برسید.

آموزش تضمینی آیلتس در آموزشگاه زبان سفیر

یادگیری آیلتس یک انتخاب است که با تعیین هدف و انتخاب یک مجموعه آموزشی مناسب آغاز می‌شود. سفیر گفتمان اساتید برجسته و توانمند را به خود جذب می‌کند تا فرایند یادگیری زبان به بهترین صورت انجام شود. آموزش آیلتس در سفیر گفتمان با تعیین سطح شروع می‌شود تا یادگیری را از مکان مناسب شروع ‌کنید و با کمک مدرس خود،مهارت‌هایتان را ارتقا دهید.
فرقی ندارد که کلاس زبان در تهران را برای یادگیری حضوری انتخاب کنید یا بخواهید در کلاس زبان آنلاین شرکت نمایید، فرایند یادگیری به تلاش‌های شما بستگی دارد تا به یک یادگیری پایدار و تضمینی تبدیل شود. در هر دو حالت، شما می‌توانید برای شروع آموزش آیلتس خود به سایت سفیر گفتمان مراجعه کنید و یا با پشتیبانی آن‌ها به شماره ۸۴۳۴۶-021 تماس بگیرید تا راهنمای شما برای شروع یک یادگیری مناسب باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا