دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

لوازم اتاق خوابمعماری و دکوراسیون

جدیدترین تخت و مبل کمجا مدل دیواری بهمراه مبل راحتی

Resource Furniture

تخت و مبل کمجا مدل Oslo 301

سیستم تخت دیواری Oslo 301 دارای یک مبل راحتی بزرگ در جلو است. بالشتک های عقب روی مبل راحتی ثابت می شوند، و نیاز به جداسازی آنها در زمان پایین آوردن تخت نمی باشد. در زیر مبل فضای نگهداری پتو و بالش تعبیه شده است. در این مدل یک طبقه متحرک زیبا تعبیه شده است که در زمان پایین آوردن تخت براحتی بدون نیاز به تغییر در زیر تخت جا داده می شود.

امکانات :

  • عاری از رنگ های حساسیت زا
  • تشک قابل تجزیه در طبیعت
  • عمق کم در حدود 40 سانتیمتر در هنگام بسته بودن تخت
  • کفی تخت از جنس چوب
  • جنس تشک و بدنه Osle 301 بر اساس گواهینامه CARB2 انتخاب شده که فاقد هر گونه ماده سمی و فرمالدئید است.

مشخصات :

انتخاب رنگ ، جنس پارچه و رنگ بدنه تخت و مبل با مشتری است و قابلیت هماهنگ کردن رنگ تمامی قسمت ها با سایر دکوراسیون اتاق وجود دارد.

نوشته های مشابه

عمق در حالت بسته با مبل راحتی 87 سانتی متر و طول مبل راحتی 220 سانتی متر و طول تخت در حالت باز 220 سانتی متر در نظر گرفته شده است.

Oslo 301 بصورت یک مجموعه کامل و هماهنگ برروی دیوار نصب می شود تا ایمنی و اطمینان را در زمان استفاده برای شما ایجاد نمایید ، قطعات بکار رفته در این مجموعه بگونه ای طراحی شده است که فاقد هر گونه صدا می باشند.

Oslo 301 به مراتب بیش از یک تخت است – مجموعه ای کامل از مبلمان است که هدف دوگانه ای دارد، روز به شب تغییر می کند و با نیازهای شما سازگار می شود. تخت و مبل کمجا می تواند یک گزینه مناسب باشد برای صرفه جویی در فضای منازل کوچک و اما همچنین می توانید در یک منزل بزرگ برای ایجاد فضای بزرگتر و جذابتر نیز مورد استفاده قرارگیرد تا بتوانید از فضای صرفه جویی شده برای مقاصد بهتر مانند ایجاد گلخانه و آبنما استفاده کنید تا یک فضای کاملاً طبیعی در منزل شهری خود داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا