دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

ورزشی

هدف ورزش

هدف ورزش های رزمی تنها برای آموزش یادگیری فنون و روش شیوه مبارزه با حریف غلبه بر آنها نیست هنرهای رزمی فقط برای قوی کردن ماهیچه ها استخوانها تناسب اندام لاغری و یا خوش فرم کردن بدن نیست. برای کسب موفقیت در ورزش های رزمی باستانی مدرن شما باید ساختار فکری منسجم و قدرتمندی تلسط بر اعصاب آرامش نسبی نیز داشته باشید. بخصوص برای خانم ها که همواره در جستجوی مهارتهای رزمی برای دفاع از خود است که در گذشته هرگز نبوده تسلط بر خود حس اعتماد بنفس اجرای تکنیک ها لازم است پارس رزم.

زم هنر مقابله با آشفتگی ها خوب یا بد هنرهای رزمی به شما آموزش می دهد در زندگی هر چیزی بر سر راهتان قرار می گیرد با آن با اعتماد بنفس فکر باز برخورد کنید.

در کلاس های هنرهای رزمی فدراسیونی که در باشگاه متحدول شکل هستند مانند لباس تکواندو دارای نظم بخصوصی می باشند که شاید روزهایی بیاید که در آن موانع بسیاری سر راه شما قرار می گیرد حضور بموقه در باشگاه تمرینات مداوم بدون مسابقات. بیشتر ما روزهایی را در زندگی خود تجربه کرده ایم که در تمرینات مان هیچ گونه پیشرفتی نداشته ایم و برای مبارزه باید چندین ماه را برای یک حرکت یا گرفتن کمربند بالاتر سپری کنیم گویا در یک نقطه گیر کرده ایم. آنجا لحظاتی هستند که واکنش بسیاری از هنرجو ها برگشتن به خانه ناامیدی و دست از کار کشیدن از ورزش رزمی است.

یک تصمیم درست در این گونه مواقع وجود دارد آن هم ترک نکردن زمین مبارزه است اینکه یاد بگیریم چگونه پس از هر شکستی خود را جمع و جور کنیم با اعتماد بنفس ادامه دهیم دوباره خود را احیا کنیم و با قدرت چند برابر به میدان بازگردیم از ناکامی ها درس بگیریم و ادامه دهیم. باید به اتفاقاتی که سر راهمان رخ می دهد اعتماد کنیم زیرا آنها هستند که هنر چگونگی برخورد با موانع و مشکلات را به ما می آموزند تجربه شکست شما را از ترس از شکست رها میکند و در دراز مدت قدرت ذهنی ما را بالا می برند. این دیدگاه و طرز فکری که در کلاسها و یا مسابقات هنرهای رزمی می آموزید شما را برای رویارویی با مشکلاتی به مراتب دشوارتر در زندگی اجتماعی آماده می سازند.

ورزش رزمی و استرس

از بین بردن استرس و آرامش ذهن یکی دیگر از فواید مهم ورزش های رزمی برای هنرجو ها است. امکان دارد بهضی از رزمی کار در زندگی خود روز بدی را سپری می کردند و تنها با حاضر شدن سر جلسات تمرین ورزش های رزمی فکر و ذهن رها میشود به روی حرکات رزمی سختی تمرین متمرکز میگردد سموم و انرژی های منفی را از بدن و زندگی خود دور کرده اند.

ورزش های رزمی شکستن اجسام در چندین ورزش جود دارد که عموم در خرید با تفاوت های جزئی در اندازه آستین و جنس پارچه روبه رو میشوند میکنند. این قدرت نمایشی شکستن اجسام حس درونی قوی بودن آراماش درونی را به همراه می آورد مشکلات زندگی شما چه سر کار باشد چه در خانه فایده مهم ورزش های رزمی باز کردن ذهن و بازگشت آرامش دوباره به زندگی به علت کارگروهی نظم عمومی است. تمرینات پرفشار و سرعتی در هنرهای رزمی باعث آزادسازی ماده اندورفین در بدن شده که باعث خوشحالی و رضایت خاطر شما میشود مخصوصا که اکثر تمرینات با همسن و سالان تیمی انجام میشود و از درونگرا بودن دور میشوید و سطح نگرانی و استرس را کاهش می دهد. این حالت را حتی تا چند ساعت پس از پایان تمرینات تجربه خواهید کرد با خستگی فیزیکی مفیدی که برای شما بوجود آمده مشکلات بی خوابی بد خوابی در شب را کنار میگذارید.

به جای نشستن در خانه و اندیشیدن به انواع فکر و خیالات به کلاس هنرهای رزمی با همسن و سالان بپیوندید نه تنها فکر کردن بی مورد زیاد از حد به مشکلات زندگی را کاهش می دهد بلکه با ایجاد انسجام فکری باز شدن فکر برای اندیشیدن مثبت باعث میشود تا با انرژی بالا و آرامش به دنبال راه حل مشکل خود باشید. هدف خارج شدن از جلسات تمرینی ورزش های رزمی با داشتن لبخند و شخصیتی قوی تر است.پارس رزم

ورزش و سلامت قلب و عروق

هدف بسیاری از هنرجو ها از روی آوردن به هنرهای رزمی تناسب اندام تحرک مثبت سلامتی بدن است. اما مهمترین فایده ورزش های رزمی قوی کردن قلب است به شکلی که با تفس های سنگین در هین تمرین قلب شما عمیق تر و با تعداد ضربان کمتر میزند پس تعداد کمتر کار کمتر و جوان سازی قلب. افزایش ضربان قلب حین اجرای فنون نفس گیر ورزش های رزمی باعث کاهش فشار خون در رگ ها نیز میشود این کار به قوی تر شدن و کارکرد بهتر قلب نیز کمک می کند قیمت پوشاک برای مبتدی و حرفه ای متفاوت است بهتر است در اول کار از ارزان ترین شروع کنید.

مربی حرفه ای کار کشته منضبط و حرفه ای می تواند در اجرای بهتر این تمرینات موثر باشد کسی که ساعت شروع و پایان کار تمرینات هنر جویان زمان مبارزه انتخاب درست حریفان را مشخص می کند.

تمرینات سنگین در این ورزش میل شما را برای خوردن غذاهای بیشتر و سالم تر افزایش می دهد پس از پایان تمرینات بدن شما کاهش انرژی شدیدی خواهد داشت. در این صورت باید به بدن شما ویتامین ها، کربوهیدرات ها، چربی های سالم و …. به اندازه کافی برسد تا بتوانید به اجرای تمرینات ادامه دهید.

داشتن روتین غذایی سالم و مغذی به افزایش سیستم ایمنی بدن در دراز مدت کمک خواهد کرد. این به بدن شما کمک می کند تا سریعتر احیا شده بتواند با قدرت بیشتری به ادامه تمرینات بپردازد.

خوردن غذاهای ناسالم و هله هوله و نیندیشیدن به سلامت بدن، به هیچ وجه با ورزش های رزمی و استایل یک رزمی کار، جور در نمی آید.

هم باشگاهیان

طبیعت ذات بشر آشنایی با افراد جدید دوست پیدا کردن و اجتماعی بودن برای کار تفریح مشاوره است. در باشگاه ها بدن سازی انفرادی اکثر افراد در حالیکه وزنه میزنند و یا با دستگاه کار می کنند هدفون به گوش دارند. اما شرایط در کلاس هنرهای رزمی کمی متفاوت است به دلیل تکاپو اصلا نمیشود که موبایل همراهتان استفاده کنید زیرا باید با فرد مقابل و یا همرزمان خود ارتباط برقرار کرده یا مبارزه کنید. بسیاری از هنرجوها شرکت در کلاس های ورزش های رزمی را شیوه عالی برای یافتن دوستان پاک ورزشکا با یک ایده زندگی هم هدف و مشابه به خود می دانند. افراد سالمی که ترجیح می دهند قسمتی از زمان خود را به دور از جمع ناسالم و بدون استرس کار خانه تفریحاتی مانند سیگار کشیدن یا بیرون بگذرانند.

درست است که زمان باشگاه رزمی حدود دوساعت است و جلسات تمرینی ورزش های رزمی، بسیار دشوار است، اما همیشه زمانی برای گپ زدن تبادل نظر و خندیدن با هم گروههای خود در زمان تفس گیری نرمش گرم کردن در اول باشگاه سرد کردن در انتهای آن وجود دارد. بهرحال موضوعی پیدا خواهد شد تا بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید روش بهتر برای مبارزه حتی اگر خجالتی ترین عضو کلاس خود باشید خجالت تقریبا از بین می رود زمانی که تعدادی را در باشگاه هر هفته سه بار در هفته و 2 ساعت کنار هم بگذرانید به خودی خود آشنا میشوید پس قضیه خجالت منتفی است.

در کلاس های تمرین ما عضوی از خانواده ورزش های رزمی هستیم به محض آنکه بتوانید این ارتباط را احساس کنید در هنرهای رزمی نفس می کشید این حس سلام بدن که کاری را که شما میتوانید انجام بدهید دیگران نمیتوانند یا این حرکات احتیاج به بدن سالمی دارند برای همیشه اعتماد به خود را در زندگی درک خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا