دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

سلامت

اگر با تغییر فصول سال دچار حساسیت می شوید در جوراب خود پیاز بگذارید !!

سعی کنید مقداری پیاز در جوراب خود بگذارید ..!!

همه ما پیاز را که جزء صیفی‌جات است بعنوان یک بر طرف کننده بوی بد در سرخ کردن انواع گوشت‌ها و معطر کننده می شناسیم و در اکثر غذاهای‌مان از آن استفاده می کنیم و گاهی آن را نیز بصورت خام میل می کنیم و از خواص متعدد آن بهره می‌بریم، سوزاندن چشم و اشک ریختن هم که عمدتاً با پیاز همراه است، تمام این موارد باتوجه به مواد داخل آن اثبات شده و واقعی هستند، اما آیا می‌دانید که می توانید از پیاز علاوه بر پخت و پز استفاده‌ های دیگری نیز داشته باشید ؟

در واقع پیاز می‌تواند در مبارزه با بسیاری از بیماری‌های رایج موثر باشد، گذاشتن آن در جوراب چگونه می تواند سلامتی شما را حفظ کند ؟ اجازه دهید در ادامه این مقاله از مجله پروماگ براساس مطالعات پزشکی موثق این موضوع را شرح دهیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

باکتری‌ها :

علم پزشکی اثبات کرده که در کف پای انسان بیش از 7000 عصب وجود دارد که با تمام بدن ما در ارتباط هستند، و از آنجا که پوست کف پا بسیار نازک است به راحتی باکتری‌ها و میکروب ها می توانند از طریق آن وارد خون شده و در بدن پخش و باعث بیماری و یا بروز حساسیت شوند، به همین دلیل اگر شما هنگام خواب مقداری پیاز رنده شده در جوراب خود قرار دهید مواد شیمیایی ضد باکتری ، ویروسی و میکروبی آن ابتدا باعث از بین رفتن این آلودگی‌ها شده و سپس این مواد مفید جذب بدن می شوند و خون را تمیز می کنند.

پیاز و خواص درمانی آن

جلوگیری از سرما خوردگی با پیاز 

براساس تحقیقات انجام شده مصرف پیاز در درمان سرماخوردگی بسیار موثر است، حال اگر شما مقداری پیاز را در جوراب قرار دهید جذب آن سریعتر و بهتر انجام می شود که می تواند تاثیر شگرفی در بهبود شما ایجاد کند، پیاز یک جذب کننده خوب بوی بد و تصفیه کننده هواست، درست است که خود پیاز بوی خوشایندی ندارد ولی استفاده از آن در جوراب و هنگام خواب باعث ناراحتی شما نخواهد شد.

استفاده از پیازهای ارگانیک که بدون مواد شیمیایی پرورش داده می شوند، می توانند تاثیرات بیشتری به همراه داشته باشند.

خاصیت سم زدایی پیاز در بدن

برای رسیدن به این هدف شما باید از پیازهای بیولوژیکی و سمپاشی نشده استفاده کنید، اگر اینگونه نباشد مواد شیمیایی مضر وارد خون شما می شوند و این عملاً نتیجه عکس به همراه خواهد داشت، دکتر لورن فدر پزشک هومیوپاتی در لس آنجلس آمریکا این خاصیت دارویی پیاز را تأیید می کند، گفته می شود ترفند گذاشتن آن در جوراب برای سرماخوردگی، عفونت مثانه، گوش درد و دندان درد مفید است، در طب سنتی به خصوص در کشورهایی مانند چین و ایران استفاده از پیاز بسیار رایج است، قطعاً استفاده از این ترفند ارزشمند و مفید خواهد بود.

بنابراین یک پیاز را رنده کرده یا با بصورت حلقه‌ای برش دهید و شب قبل از خواب روی پاشنه و کف پا بگذارید و روی آن جوراب بپوشید، پس از بیدار شدن هم پاهای خود را با آب فراوان بشویید، با این ترفند بسیاری از حساسیت های شما برطرف خواهد شد. 


پیشنهاد پروماگ جهت مطالعه بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا