دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

ایده های شغلیدرآمد بیشترراهنمای خود اشتغالیراهنمای شغلیزندگیتو بساز

چگونه از طریق فروش کتاب کسب در آمد کنیم – یک راه درآمدزایی ساده برای همگان – زندگیتو بساز

سلام من می خواهم در این مطلب در مورد چگونگی کسب درآمد از طریق فروش کتاب که بسیار راحت و ساده است توضیحاتی ارائه بدهم بسیاری از همین راه در ماه بیش از 2 میلیون تومان درآمدزایی می کنند.

 کتاب یک کالای دوست داشتنی  و محبوب بین کودکان، جوانان، افراد میانسال و مسن است . حداقل در سال سه و یا چهار جلد کتاب توسط هر ایرانی مطالعه می شود. البته متاسفانه این مقدار در ایران بسیار کم است و در کشورهای توسعه یافته این مقدار مطالعه برای هر نفر در ماه می باشد.

استراتژی های زیادی برای فروش کتاب وجود دارد امثال تبدیل کتاب های چاپی به فایل صوتی و فروش آنها ، تبدیل کتاب های چاپی به کتاب الکترونیک و فروش آنها از طریق سایت های دانلود کتاب ، ترجمه کتاب های لاتین به فارسی و فروش آنها بصورت کتاب الکترونیکی و بسیاری دیگر اما من در اینجا می خواهم یک استراتژی موثرتری که هم به نفع فروشنده و هم به نفع خریدار است را توضیح بدهم.

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش کتاب دسته دوم

همه می دانیم اخیراً قیمت کتاب در کشور عزیزمان بسیار افزایش یافته و توان خرید کتاب برای اقشار مختلف جامعه کاهش یافته است.

از طرفی بسیاری از دانشجویان و محصلین به اجبار باید کتاب های مورد نیاز خود را به هر قیمتی تامین نمایند.

معمولاً در هر خانه ای یک کتابخانه پر از کتاب های خوانده شده وجود دارد که ممکن است آن کتاب ها دیگر هیچگاه استفاده نشوند و در همین زمان یک نفر در جای دیگر به این کتاب ها نیاز مبرم داشته باشد.

چگونه از محل خرید و فروش کتاب های دست دوم درآمدزایی کنیم

ایجاد یک بستر مناسب اینترنتی جهت امکان خرید و فروش کتاب های دسته دوم یک منفعت مالی چند جانبه ایجاد می کند. این بستر میتواند در قالب یک فروشگاه اینترنتی طراحی و پیاده سازی شود.

در بستر ایجاد شده مالک کتاب خوانده شده می تواند کتاب خود را در سایت به معرض فروش بگذارد و یا آن را با کتاب مورد نیاز خود که توسط شخص دیگری ارائه شده معامله نماید. در این سایت همه اعضاء بایستی یک مبلغ مشخص در سال و یا ماه بابت حق عضویت خود به مالک سایت بپردازند.

اعضاء از محل فروش کتاب و یا معامله کتاب های خود که ممکن است تا نصف قیمت بازار خرید و فروش کنند سود ببرند و مالک سایت از محل حق عضویت اعضاء درآمد زایی نماید.

مالک فروشگاه اینترنتی کتاب های دسته دوم همزمان می تواند خود شخصاٌ اقدام به خرید کتاب های دسته دوم یک کتابخانه نماید و بعد از طریق سایت آنها را به معرض فروش بگذارد.

سایر اعضاء سایت نیز می توانند علاوه بر فروش و یا معامله کتاب های خود از کتاب های دسته دوم موجود در کتابخانه دوستان و آشنایان استفاده نموده و آنها را به معرض فروش و یا معامله قرار دهند.

برای خرید و فروش کتاب های دسته دوم از کجا باید شروع کنیم

این بخش شامل دو قسمت می شود :
1- افرادی که مایل هستند فروشگاه اینترنتی و بستر لازم این شغل را مهیا کنند. این اشخاص ابتدا باید وب سایت مورد نیاز را طراحی و پیاده سازی نمایند. در این مطلب نحوه ساخت یک وب سایت از طریق وردپرس ارائه شده اما ممکن است وب سایت فروش کتاب های دسته دوم نیازمند برنامه نویسی هم باشد که باید از طریق یک متخصص یا با کمک گرفتن از یک فریلنسر آن را انجام بدهید.
در حال حاضر چند وب سایت در این خصوص وجود دارد اما ناقص هستند و می توان سیستم جامعتر و کارآمدتری طراحی و پیاده سازی نمود.
2- افرادی که می خواهند بعنوان یک عضو از سایت فعالیت نمایند. این اشخاص از طریق جستجو در اینترنت می توانند این گونه فروشگاه های فروش کتاب دسته دوم را پیدا و از طریق آنها اقدام به فعالیت نمایند.
 

 

به کتاب هایمان جانی دوباره ببخشیم.

ایده های شما برای فروش کتاب های دسته دوم و خوانده شده چه هستند لطفاً آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا