دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

مسافرت

از تور های سافاری تا دلهره در پارک آبی وایلد وادی و برف بازی در تفریحات دبی

تور های سافاری دبی

تورهای سافاری دبی از تور هایی هستند که بسیار مورد علاقه ی توریست های این شهر میباشد و در این تور ها توریست ها را به مناطق بیابانی صحراهای اطراف دبی برده در آنجا با خودروهای شاسی بلند مخصوص صحرانوردی به گردش در تپه های بیابانی میروند و پس از ساعتی هیجان آنها را به گردش در دل صحرا برده و از آنها عکاسی میکنند. در قسمتی از تور بنا به دلخواه توریست ها آنها را سوار شتر ها میکنند تا شترسواری را در دل بیابان تجربه کنند.

سپس تفریحی مانند اسکی روی شن برایشان فراهم میشود که انها را به مناطقی میبرند تا بتوانند اسکی روی شن را که بسیار مفرح میباشد تجربه کنند.

در این تور ها توریست ها را به کمپ هایی صحرایی میبرند و در این کمپ ها برنامه های جالبی برایشان اجرا میشود مانند رقص آواز سنتی و نواختن موسیقی های سنتی عربی به سبک اعراب بادیه نشین، در ضمن در این تور ها در دو زمان روز و غروب برگزار میشود و در تور های شب که متفاوت با تور های دیگر میباشند مهیج تر هستند.

نوشته های مشابه

تور سافاری دبی

در تور های شب به جستجو و کشف زندگی شبانه حیوانات صحرایی میروند. از گردشگران با برنامه هایی مانند پذیرایی سنتی مفصل با بهترین کباب های عربی و قهوه ی بعد از شام و بوفه های رنگارنگ و سپس برنامه هایی مانند رقص چوب و آتش و آواز خوانی و نواختن ساز های محلی از آنها پذیرایی میشود.

این تور ها چند ساعت به طول می انجامد که در تور هایی که در روز برگزار میشود حتما توصیه میشود از کلاه آفتاب و ضد آفتابها استفاده کنید. از دیگر برنامه های سافاری دبی میتوان به بازدید از مزرعه شترها اشاره داشت. می توان به آرایش حنا و تتوی حنا برروی دست و صورت و قلیان های عربی در کمپ های صحرایی اشاره کرد و همچنین عکاسی در هنگام غروب آفتاب در مناظر صحرایی آرام از دیگر برنامه های سافاری دبی میباشد.

تور دبی : هیجان وتفریح و دلهره در پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی در محوطه جمیره در جوار برج العرب و هتل جمیرا واقع شده است که مدیریت آن بر عهده مجموعه هتلداری جمیرا اینترنشنال ست. در این مجموعه تفریحی ابی در تور دبی بهترین امکانات روز دنیا برای بوجود آوردن بهترین تفریحات برای توریست ها به کار گرفته شده است، بگونه ای که این پارک آبی دارای بزرگترین و طولانی ترین سرسره ها میباشد و در آن تنوع سرسره های آبی بسیار زیاد بوده تا حدی که در آن بیش از سی سرسره وجود دارد و هرکس مناسب سلیقه اش میتواند بار ها از هر کدام از آنها لذت ببرد.

همچنین از لحاظ استخر ها هم دارای تنوع خوبی میباشد و دارای چند استخر موج و استخر های معمولی گرم و سرد است، و دو موج ساز مصنوعی دارد تا اینکه همه رنج سنی بتوانند از آنها استفاده کنند.

این مجموعه دارای منظری زیبایی از برج العرب میباشد. دارای تفریحات بینظیر و هیجانات متوسط تا بالا بوده و در قمست های مختلف ان میتوان ساعتها به تفریح و گردش مشغول بود از دستگاه ها و بازی های مهیج آن نهایت لذت را برد و این جاذبه ی مهم دبی برای خانواده هایی که با فرزندان میهمان این شهر هستند بسیار مناسب خواهد بود. در وایلد وادی امکانات عالی از لحاظ کافه ها و رستورانها فراهم شده است و بدون نیاز به بیرون میتوان در آنجا ساعتها تفریح کرد.

تور دبی پارک آبی وایلد وادی

این پارک دارای بیست و سه دستگاه تفریحی ست و دارای مراحل مختلفی ست که بازدیدکنندگان به ترتیب این مراحل را از هیجانات کم بر روی آب ها پشت سر گذاشته و به قسمت های مهیج تر میرسند.

مساحت وایلد وادی در حدود پنجاه هزار متر مربع میباشد و بهترین مجموعه برای داشتن تفریح در گرمای دبی است. در ضمن سرسره ی سرعتی این پارک دارای سرعتی برابر هشتاد کیلومتر بر ساعت است که به گونه ای طراحی شده است که استفاده کنندگان متوجه سرعت بالای آن نخواهند شد و دومین سرسره بلند دنیا به شمار میرود.

این پارک موضوعی بر اساس داستان های سندباد و ماجراجویی هایش طراحی شده است و تاکنون چند بار جایزه بهترین طراحی موضوعی را از آن خود کرده است .

تور دبی : پیست اسکی دبی

به گزارش سفر باتو ، پیست اسکی سرپوشیده دبی واقع در مرکز خرید مشهور آن به نام دبی مال است. این پیست اسکی سومین پیست اسکی مصنوعی دنیاست که به صورت سرپوشیده وسعتی در حدود دو هزار متر مربع را دشته و دارای مناطقی با شیب های ملایم تا تند برای اسکی بازان مبتدی تا حرفه ای میباشد. دارای منطقه ای برفی ست که در آن همیشه برف میبارد و دمای این پیست جوری تنظیم میشود که همیشه زیر صفر باشد.

تور دبی پیست اسکی

دارای امکانات و تفریحاتی برای کسانی ست که اسکی بلد نیستند و خانواده ها به همراه کودکان میتوانند به راحتی در آنجا برف بازی کنند و در قسمت های مختلف آن گردشی برفی داشته باشند.

این پیست دارای پنج بخش میباشد و دارای امکانات رفاهی مانند کافه هایی ست که میتوان در سرمای آنجا قهوه داغ و نوشیدنی های گرم سفارش داد و در آنجا فروشگاه لوازم اسکی و ورزشی هم وجود دارد و به خانواده ها لباس گرم در بدو ورود داده میشود.


پیشنهاد مجله پروماگ جهت مطالعه بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا