دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

ارز دیجیتال

کسب درآمد دلاری از بازار رمز ارزها از طریق صرافی کوینکس

این روزها بحث درآمد دلاری بدلیل افزایش قیمت دلار و وضعیت بد اقتصاد کشور داغ است، روش های متعددی برای کسب درآمد دلاری ایرانیان وجود دارد، یکی از این روش ها که واقعاً سودآور است فعالیت در بازار رمز ارزهاست، با استفاده از صرافی هایی مانند صرافی کوینکس می توانید وارد این بازار شوید و درآمد کسب کنید، ما در این مقاله از مجله پروماگ روش های شروع کار در این بازار را توضیح خواهیم داد و نحوه استفاده از صرافی کوینکس و در کل چگونگی ورود به این بازار را با شما در میان می گذاریم، پس لطفاً اگر می خواهید شما هم از این بازار سهمی بدست آورید تا انتهای این مقاله و سری آموزش های بازار رمز ارزها با ما همراه باشید.

چرا بازار رمز ارزها و چرا صرافی کوینکس

برای ایرانیان چندین روش کسب درآمد دلاری وجود دارد از جمله فعالیت در سایت های خارجی فریلنسرینگ و گرفتن کاری که در آن مهارت دارید از کارفرمایان خارجی و دریافت حق الزحمه انجام آن بصورت دلاری، این روش بدلیل تحریم های ایران و سخت گیری سایت های فریلنسرینگ با مشکلاتی روبرو شده است، برای ثبت نام در آنها و تبدیل دلار به ریال به شرکت های واسطه نیاز دارید تا بتوانید از طریق آدرس و کدپستی های خارجی (گاهاً فیک) که در اختیار شما می گذارند در اینگونه سایت ها ثبت نام کنید و در نهایت این واسطه ها با دریافت بخشی از درآمد ارزی شما آن را به ریال تبدیل کرده و به حساب شما واریز می‌کنند.

اما کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال راحتر است و در عین حال ریسک بالاتری دارد، برای اینکه بتوانید در این بازار سود کسب کنید و ریسک کارتان را کاهش دهید باید قبل از شروع کار آموزش های لازم را ببینید، اولین آموزش مورد نیاز چگونگی ورود به این بازار و استفاده از صرافی های فعال در این زمینه از جمله صرافی کوینکس است، که در ادامه این آموزش را شرح خواهیم داد.

نوشته های مشابه

یکی از دلایلی که در این مقاله بیشتر صرافی Coinex را معرفی می‌کنیم عدم تحریم فعالیت ایرانیان است که براحتی اجازه داده ایرانیان در آن به معامله ارزهای دیجیتال بپردازند، در حالی که بسیاری از صرافی های معتبر و معروف ایرانیان را تحریم نموده و اجازه احراز هویت و فعالیت معامله گران ایرانی را در سیستم خود نمی دهند.

مقایسه صرافی کوینکس با سایر صرافی های رمز ارز

ناملوگوتحریم ایرانیانپشتیبانی از زبان فارسیرتبه صرافیسابقه هکسیستم معاملاتیارزش معاملات روزانهارز اختصاصی
بایننسبلهخیر9.9دارداپلیکیشن – وب سایتحدود 19 میلیارد دلار روزانهBNB
کوکوینبلهخیر8.5دارداپلیکیشن – وب سایتحدود 1.5 میلیارد دلار روزانه
کوین بیسبلهخیر9ندارداپلیکیشن – وب سایتحدود 3.2 میلیارد دلار روزانه
کوینکسصرافی کوینکسخیربله4.9ندارداپلیکیشن – وب سایتحدود 100 میلیون دلار روزانهCET
اوکی ایکسبلهخیر7.2ندارداپلیکیشن – وب سایتحدود 5.4 میلیارد دلار روزانهOKB
اف تی ایکسبلهخیر8.8ندارداپلیکیشن – وب سایتحدود 2.1 میلیارد دلار روزانهFTX
هات بیتخیرخیر4.1دارداپلیکیشن – وب سایتحدود 220 میلیون دلار روزانه

شروع کار در بازار رمز ارزها

برای شروع کار در این بازارها نیاز به پول زیادی ندارید، شما می توانید با مبلغ اندکی برای مثال یک میلیون تومان وارد بازار شوید، ولی به خاطر داشته باشید تا قبل از اینکه در این بازارها تجربه کسب نکرده اید به هیچ وجه پول زیاد وارد نکنید و حتماً آموزش های لازم را فرابگیرید.

مراحل شروع بکار :

 • ثبت نام در صرافی های داخلی (مثال نوبیتکس)
 • ثبت نام در صرافی خارجی (مثال کوینکس)
 • برای ثبت نام در این صرافی ها شما به یک ایمیل معتبر نیاز دارید، اگر ایمیل ندارید برای ایجاد ایمیل می توانید از طریق اینجا در سیستم امن گوگل بطور رایگان برای خود یک ایمیل بسازید.

نکته بسیار مهم : پسورد و ایمیل خود را در جای امن یادداشت کنید تا در صورت فراموشی بتوانید براحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

مراحل ثبت نام در صرافی نوبیتکس

1- از طریق کلید زیر وارد صفحه ثبت نام نوبیتکس شوید :

ثبت نام در نوبیتکس

2- پس از ورود طبق عکس زیر مراحل را طی کنید :

مراحل ثبت نام نوبیتکس

 1. ایمیل خود را وارد کنید.
 2. برای حساب کاربری خود پسوردی وارد کنید (این پسورد را در جای امن یاداشت کنید و سعی کنید از ترکیب حروف، کارکترهای خاص استفاده کنید).
 3. این کد برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات است آن را تغییر ندهید.
 4. تیک این بخش را بزنید.
 5. تیک قوانین را بزنید (در صورت تمایل قوانین را مطالعه کنید).
 6. برای تکمیل ثبت نام این کلید را بزنید.
 7. اگر در سیستم خود از جیمیل استفاده می کنید و فعال است می توانید از این بخش بدون طی کردن مراحل 1 تا 6 اقدام کنید، این بخش اختیاری است و فقط در صورت فعال بودن ایمیل خود روی گوشی و یا کامپیوترتان از آن استفاده کنید.

تبریک ثبت نام شما تکمیل شد، بصورت اتوماتیک وارد سایت نوبیتکس خواهید شد در آنجا از طریق کلید شروع فرآیند احراز هویت مراحل احراز را تکمیل کنید تا دسترسی لازم به شما داده شود، یک لینک فعال سازی سطح صفر از طریق ایمیل برای شما ارسال شده است آن ایمیل را باز کنید و روی لینک درون آن کلید کنید، سپس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید تا مجدداً  وارد صفحه نوبیتکس شوید، حالا کلید سطح صفر – ادامه فرایند احراز هویت را بزنید و در صفحه باز شده کلید ارتقاء به سطح یک را بزنید در اینجا باید شماره موبایل ، مشخصات کارت شناسایی و مشخصات حساب بانکی خود را وارد کنید تا سطح شما به یک ارتقاء یابد.

مراحل ثبت نام در صرافی کوینکس

1- از طریق کلید زیر وارد صفحه ثبت نام کوینکس شوید :

ثبت نام در کوینکس

2- پس از ورود طبق عکس زیر مراحل ادامه کار را طی کنید :

مراحل ثبت نام کوینکس

 1. ایمیل خود را وارد کنید.
 2. پسوردی برای حساب کاربری خود وارد کنید ( این پسورد را در جای امن یاداشت کنید و سعی کنید از ترکیب کارکترهای خاص و اعداد و حروف بزرگ و کوچک باشد، بهتر است این پسورد با پسورد سایت نوبیتکس متفاوت باشد).
 3. کد تخفیف شما در معاملات است آن را تغییر ندهید.
 4. تیک خواندن قوانین را بزنید ( در صورت تمایل قوانین کوینکس را مطالعه کنید).
 5. حالا کلید Sign Up  را بزنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

یک پازل باز می شود آن را بوسیله نوار لغزان زیر آن تکمیل کنید :

پازل صرافی نوبیتکس

یک کد اعتبار سنجی ایمیل برای شما ایمیل شده است ایمیل حاوی کد را باز کنید و در بخش Email Verification Code کد را وارد کنید و کلید Confirm را بزنید :

تایید ایمیل در کوینکس

پس از ورود کد تایید و زدن کلید Confirm حساب شما در صرافی کوینکس ساخته می شود، در این صرافی شما بدون احراز هویت می توانید روزانه مبلغ ده هزار دلار واریز و یا برداشت کنید، اگر مایل به ارتقاء حساب کاربری خود هستید می توانید از طریق پاسپورت ایرانی و وارد کردن مشخصات خود طبق راهنمای احراز هویت کوینکس اقدام کنید.

1- چگونگی تبدیل ریال به ارز

پس از ثبت نام طبق مراحل بالا برای شروع فعالیت لازم است ابتدا ریال خود را به استیبل کوین تبدیل کنید تا بتوانید بوسیله آن در صرافی کوینکس رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید، برای اینکار ابتدا باید پول ریال خود را به حساب ایجاد شده در سایت نوبیتکس  واریز نموده و از طریق آن استیبل کوین (تتر) را خریداری نمایید، وب سایت نوبیتکس برای افراد تازه وارد سطح یک را در نظر گرفته است، در این سطح شما روزانه می توانید پانصد هزار تومان به حساب خود واریز کنید و پس از تبدیل به تتر به صرافی Coniex واریز کنید.

در صورتی که بخواهید حساب خود را به سطح دو ارتقاء دهید باید طبق راهنمایی موجود در سایت این صرافی احراز هویت کنید و پس از تایید می توانید از سطح دو مبالغ بیشتری خرید انجام دهید.

نکته : شما می توانید از طریق صرافی های داخلی نیز رمز ارز خریداری کنید اما با مشکلاتی مانند کارمزدهای زیاد و عدم پوشش تمام رمز ارزها و گاهاً کافی نبودن سرعت سایت های این صرافی ها و کند شدن معاملات روبرو خواهید شد.

2- انتقال استیبل کوین (تتر) به کوینکس

پس از آن باید تتر خریداری شده را به صرافی کوینکس انتقال دهید تا بتوانید درآنجا معاملات رمز ارز خود را شروع کنید، در ادامه سری آموزش های بازار رمز ارزها تمام مراحل ادامه کار را خدمت شما ارائه خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا