دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی و خارجی

حمل و نقلخودروهیوندایی

وانت جدید شرکت هیوندایی سانتاکروز مدل مفهومی 2018

شرکت هیوندایی چند سال پیش اولین مدل مفهومی وانت خود را رونمایی کرد مدل ارائه شده یک وانت بسیار پیشرفته و با طراحی جدید بود به گفته مدیر عامل این شرکت وانت هیوندایی یک سواری با قابلیت حمل بار است. شرکت هیوندایی تصمیم دارد مدل سانتاکروز این وانت را در سال 2018 روانه بازار کند.

وانت سانتاکروز هیوندایی مدل 2018

طراحی مفهومی کامیونت مانند برای سانتا کروز طراحی برجسته ای است که بعید است در خط تولید بی تغییر بماند. سانتاکروز دارای یک کابین پیشرفته است که در واقع حس یک خودرو اسپرت را ایجاد میکند. مدل کابین خلبان با چهار درب کامل و اتاق جادار با امکانات پیشرفته در این وانت تعبیه گردیده است. طراحی داخلی در نظر گرفته شده برای این خودرو میتواند دلیل اصلی رقابت این وانت با سایر رقبا خود باشد.

استفاده از برجستگی های هماهنگ در طراحی بیرونی این وانت و رینگ ها و آینه های اسپرت این خودرو را به یک غول اسپرت تبدیل کرده است.

نوشته های مشابه

مشخصات فنی سانتاکروز

اگر چه اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی موتور و گیربکس این خودرو منتشر نشده است ولی احتمال می رود موتور این وانت در دو نوع دیزلی و بنزینی 2 لیتری توربو در نظر گرفته شود سیستم گیربکس این وانت میتواند در دو نوع اتوماتیک و دستی باشد که با توجه به سفارش مشتری انتخاب گردد، انتقال نیرو به چرخ ها در این خودرو به احتمال زیاد از طریق چهار چرخ باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا